ШЛ днес стартира с две равенства (видео)

Спартак Москва и Марибор не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в двубой от група "Е" на Шампионската лига. И две попадения паднаха в самия край на тази среща. Зе Луиш откри резултата в 82-ата минута, а в добавеното време Мешанович изравни. Българинът Ивелин Попов игра 63 минути като титуляр, но не успя да помогне на руснаците да стигнат до трите точки.

В другия ранен мач от ШЛ - Бешикташ и Порто също завършиха при резултат 1:1. Фелипе даде аванс на гостите след половин час игра, а Талиска (42) изравни малко преди почивката. През втората част положения имаше и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна. Ремито гарантира класирането на "черните орли" в следващата фаза на турнира.