Ботев Враца прекъсна победната серия на Арда (видео)

Арда Кърджали и Ботев Враца изиграха мач от 14-ия кръг наefbet Лига. Двубоят завърши наравно с резултат 2:2. Домакините са в серия от три мача без поражение в първенството, докато гостите са в ужасяваща серия от 11 срещи без победа във всички турнири.

Първият гол в мача дойде в 33-та минута и бе дело на Спас Делев, който даде преднина на Арда за 1:0. Малко преди почивката в 46-та минута Румен Руменов удвои за домакините и футболистите се прибраха по съблекалните при резултат 2:0.

През второто полувреме гостите не губиха време и започнаха да наваксват в резултата. Дориан Бабунски в рамките на 3 минути отбеляза два гола за 2:2. В 51-та минута бе отсъдена дузпа за задържане на Матеус от Алекс Петков и Бабунски стреля успешно. Пак той в 54-та минута засече с глава центриране от фаул и отново бе точен. В 71-та минута Петков извърши груб фаул в центъра на терена и този път напусна, тъй като получи втори жълт картон.