Севиля се върна от 3 пасив срещу Ливърпул (видео)

Ливърпул остава на първо място в пета група на Шампионска лига след като днес тимът гостуваше на Естадио Рамон Санчес Писхуан и Севиля, въпреки изпуснатата победа. Гостите водеха с 3 гола рано в първата част, като едва във второто полувреме домакините успяха да върнат шансовете си в срещата и да се доберат до драматично 3:3.

Още във 2-ата минута Фирмино откри резултата днес. Последваха голове от Мане и отново Фирмино до 30-ата минута за 3:0. Във втората част Бен Йедер върна гол за 3:1 в 51-ата минута, отново той реализира и дузпа в 60-ата, а Ернан Писаро реализира в 93-ата минута за драматично 3:3.

След срещата Ливърпул има 9 точки, Севиля има 8, Спартак Москва има 6 пункта, а последен е Марибор с 2.