Абел Ферейра: Не заслужавахме да загубим

Старши-треньорът на Брага Абел Ферейра сподели мнение за срещата с Лудогорец от третия кръг на груповата фаза на Лига Европа, която португалците загубиха с 2:0.

"Мачът бе много щастлив за Лудогорец и много нещастен за нас. Някои решения на съдиите също ни ощетиха. Недопустимо е да се правят подобни грешки на това ниво. В ситуацията, след която ме изгониха, имаше чиста дузпа за нас. Започнахме добре и доминирахме в началните минути. Жалко, че ни отмениха гол. Ако бяхме повели, всичко щеше да е различно. През второто полувреме създадохме доста положения, но вратарят на съперника направи невероятни спасявания. Не заслужавахме да загубим. Дори при 0:2 не се предадохме и продължихме да атакуваме. Мисля, че можем да победим в България. Групата е много равностойна и всички имат шансове да продължат", заяви Ферейра.