Барса разгроми Бетис в последния половин час (видео)

Барселона записа разгромен успех с 5:0 при визитата си на Бетис в среща от 20-ия кръг на Примера. Интересно е да се отбележи, че всичките попадения паднаха в последния половин час игра.

Резултатът бе открит след 60 минути, когато Луис Суарес изведе по страхотен начин Ракитич сам срещу вратаря и хърватинът технично насочи под Адан - 0:1. Пет минути по-късно Фабиан Руис изостана и покри засадата, а Меси получи топката сам срещу вратаря, а аржентинецът нямаше как да сбърка - 0:2.

В 69-ата минута Ракитич центрира към точката на дузпата, а Луис Суарес завърши атаката с хубав удар от въздух, правейки резултата класически. В 80-ата Суарес намери Меси, който напредна в наказателното поле и с лекота вкара за 0:4. В 83-ата резервата Жерард Деулофеу не успя да вкара от самата голлиния, след като се размина с топката. В 89-ата минута Луис Суарес оформи крайния резултат.