Стъридж: Надявам се, че ще вкарам още сто гола до края на кариерата си

Нападателят на Ливърпул Даниел Стъридж сподели мнение за домашната победа над Хъдърсфийлд с 3:0 в мач от десетия кръг на Висшата лига на Англия. Напомняме, че англичанинът откри резултата, вкарвайки своя стотен гол в кариерата.

"Хъдърсфийлд игра отбранително, те усложниха играта ни през първата част. Разбирахме, че може се получи един от онези мачове, в които топката отказва да влезе във вратата, тогава нараства натискът от страна на феновете и други подобни неща. Но показахме характер след почивката и подобрихме своята игра. Класно изпълнихме работата си и много се радваме на тази победа.

Стотният ми гол в кариерата? Даже не съм мислил за това. Благодаря на Бог, че ми позволи да достигна тази цифра. Надявам се, че до края на кариерата си ще скарам още сто гола", заяви Стъридж.