ГЛЕДАЙ НА ЖИВО » ФУТБОЛ
Виж програма за други спортове ТУК
Неделя 28 Април
виж приключили
08:00 Санфрече Хирошима 2 - 2 Кавазаки (J-лига)
08:00 Токио Верди 0 - 0 Ависпа Фукуока (J-лига)
08:00 Чонбук Хюндай Моторс 2 - 2 Даегу ФК (К-Лига)
08:00 Поханг Стийлърс 0 - 0 Инчеон Юнайтед (К-Лига)
09:00 Гамба Осака 1 - 2 Кашима Антлърс (J-лига)
09:00 Кашива Рейсол 1 - 1 Саган Тосу (J-лига)
09:00 Урава 2 - 1 Нагоя ГЕ (J-лига)
10:00 Мелбърн Сити 1 - 0 Уестърн Юнайтед (Лига А)
10:30 Улсан Хюндай 3 - 1 Джеджу Юнайтед (К-Лига)
13:00 Хегелман 0 - 1 Кауно Жалгирис (А Лига)
13:00 Зоря Луганск 0 - 0 Оболон (Висша Лига)
13:15 НЕК Ниймеген 0 - 3 АЗ Алкмаар (Ередевизе)
13:15 Цволе 3 - 1 Хераклес (Ередевизе)
13:15 ФК Айндховен 1 - 1 Телстар (Юпилер лига)
13:30 Оцелул Галац 1 - 0 Херманщад (Лига 1)
13:30 Радомяк Радом 3 - 4 Заглебие Любин (Лига 1)
13:30 Интер 2 - 0 Торино (Серия А)
14:00 Ахмат Грозни 5 - 1 Нижни Новгород (Висша Лига)
14:00 Хелзингборг 0 - 0 Йостерсунд (Суперетан)
14:00 Метц 1 - 2 Лил (Лига 1)
14:00 Даугава Даугавпилс 0 - 0 Лиепая (Вирслига)
14:30 Магдебург 1 - 1 Оснабрюк (Бундеслига 2)
14:30 Нюрнберг 0 - 1 Карлсруе (Бундеслига 2)
14:30 Веен Виесбаден 3 - 5 Гройтер Фюрт (Бундеслига 2)
14:30 Бундеслига 2 - комбинирано излъчване (Германия)
14:30 Сейнт Мирън 1 - 2 Рейнджърс (Висша Лига)
14:30 Генк 0 - 3 Брюж (Лига 1)
14:30 Евертън 1 - 1 Арсенал (Висша Лига - жени)
14:30 Тарту Тамека 0 - 3 Левадия (Мейстрийлига)
15:00 Банга 0 - 1 Шуляй (А Лига)
15:00 Кадис 1 - 1 Майорка (Примера)
15:00 Спортинг Хихон 0 - 3 Виляреал II (Сегунда)
15:00 Вернаму 1 - 3 Халмстад (Висша Лига)
15:00 Малмьо 5 - 0 АИК (Висша Лига)
15:00 Одензе 1 - 2 Хвидовре (Висша лига)
15:00 Виборг 0 - 0 Рандерс (Висша лига)
15:15 Хебър 0 - 2 Локомотив София (Първа лига)
15:30 Колос Ковалевка 0 - 0 Александрия (Висша Лига)
15:30 ЛАСК Линц 5 - 0 Рапид Виена (Бундеслига 1)
15:30 Хартберг 3 - 2 Клагенфурт (Бундеслига 1)
15:30 Валвийк 2 - 2 Утрехт (Ередевизе)
15:30 Спарта Ротердам 1 - 0 Волендам (Ередевизе)
16:00 Болоня 1 - 1 Удинезе (Серия А)
16:00 Целие 1 - 0 Олимпия Любляна (Висша Лига)
16:00 Гомел 2 - 0 ФК Минск (Висша лига)
16:00 Чешке Будейовице 2 - 2 Словачко (Гамбринус Лига)
16:00 Храдец Кралове 1 - 2 Славия Прага (Гамбринус Лига)
16:00 Баник Острава 2 - 2 Слован Либерец (Гамбринус Лига)
16:00 Виктория Пилзен 3 - 0 Теплице (Гамбринус Лига)
16:00 Злин 0 - 1 Карвина (Гамбринус Лига)
16:00 Сигма Оломуц 1 - 4 Спарта Прага (Гамбринус Лига)
16:00 Яблонец 1 - 1 Млада Болеслав (Гамбринус Лига)
16:00 Бохемианс 1905 2 - 1 Пардубице (Гамбринус Лига)
16:00 Астън Вила 1 - 1 Уест Хем (Висша Лига - жени)
16:00 Тотнъм 1 - 1 Брайтън (Висша Лига - жени)
16:00 Тотнъм 2 - 3 Арсенал (Висша Лига)
16:00 Борнемут 3 - 0 Брайтън (Висша Лига)
16:00 Пендикспор 1 - 2 Кайзериспор (Суперлиг)
16:00 Аланияспор 6 - 0 Истанбулспор (Суперлиг)
16:00 Гнистан 0 - 1 СИК Сейнайоки (Вайкауслига)
16:00 Клермон Фут 4 - 1 Реймс (Лига 1)
16:00 Лориен 1 - 2 Тулуза (Лига 1)
16:00 Страсбург 1 - 3 Ница (Лига 1)
16:00 Йоребро 2 - 1 Браже (Суперетан)
16:00 Ел Масри 1 - 0 Ел Даклей (Висша Лига)
16:00 Йелгава 2 - 1 Гробина (Вирслига)
16:00 Мирамар Мисионес 3 - 5 Данубио (Примера)
16:00 Стал Миелец 1 - 3 Легия Варшава (Лига 1)
16:15 Спартак Москва 3 - 2 Локомотив Москва (Висша Лига)
16:15 Кисварда 1 - 0 Фехервар (Лига 1)
16:30 Борусия М 0 - 0 Унион Берлин (Бундеслига 1)
17:00 Олимпиакос 4 - 1 Ламия (Супер лига)
17:00 Фламенго 0 - 2 Ботафого (Кампеонато)
17:00 Нордселанд 1 - 1 Брьондби (Висша лига)
17:00 Дънди ФК 1 - 2 Селтик (Висша Лига)
17:00 Пари Сен Жермен 1 - 2 Олимпик Лион (Шампионска лига - жени)
17:00 Транс Нарва 1 - 1 Пайде (Мейстрийлига)
17:00 Судува 1 - 1 Жалгирис (А Лига)
17:00 Акранес 1 - 2 Хафнарфьодур (Висша лига)
17:00 Вестри 1 - 0 Копавьогур (Висша лига)
17:00 Серкъл Брюж 1 - 1 Андерлехт (Лига 1)
17:00 Лестър 0 - 1 Манчестър Юнайтед (Висша Лига - жени)
17:15 Гранада 3 - 0 Осасуна (Примера)
17:15 Алкоркон 0 - 0 Елденсе (Сегунда)
17:15 Овиедо 0 - 1 Тенерифе (Сегунда)
17:30 Портимонензе 0 - 2 Морейренсе (Суперлига)
17:30 Винтертур 0 - 1 Сервет (Купа на Швейцария)
17:30 Хекен 1 - 2 Норшьопинг (Висша Лига)
17:30 Юргорден 1 - 0 ГАИС Гьотеборг (Висша Лига)
17:45 Витес - Фортуна Ситард (Ередевизе)
17:45 НАК Бреда - ПСВ Айндховен Йонг (Юпилер лига)
17:45 Лудогорец - Левски Крумовград (Първа лига)
18:00 Славия Мозир - Арсенал Дзержинск (Висша лига)
18:00 Горица - Осиек (Лига 1)
18:00 Кривбас - Металист 1925 (Висша Лига)
18:00 Тромсьо - Сарпсборг (Типелиген)
18:00 Стрьомгодсет - Кристиансунд (Типелиген)
18:00 Мьолде - Хаугесунд (Типелиген)
18:00 Лилестрьом - ХамКам (Типелиген)
18:00 КФУМ Осло - Бран (Типелиген)
18:00 Фредрикстад - Сандефьорд (Типелиген)
18:00 Залцбург - Щурм Грац (Бундеслига 1)
18:05 Рен - Брест (Лига 1)
18:15 Политехника Яши - УТА Арад (Лига 1)
18:30 Дунайска Стреда - Слован Братислава (Висша Лига)
18:30 Майнц 05 - Кьолн (Бундеслига 1)
18:30 Рогаска - Копер (Висша Лига)
18:30 Нотингам Форест - Манчестър Сити (Висша Лига)
18:30 ИФК Мариехамн - Илвес (Вайкауслига)
18:30 Лех Познан - Краковия Краков (Лига 1)
18:30 Войводина - Цървена Звезда (Лига 1)
18:45 МТК Будапеща - Ференцварош (Лига 1)
19:00 Аталанта - Емполи (Серия А)
19:00 ФУС Рабат - РС Земара (Първа Дивизия)
19:00 Дайнава - Паневезис (А Лига)
19:00 Ризеспор - Анкарагюджю (Суперлиг)
19:00 Трабзонспор - Газиантеп ФК (Суперлиг)
19:00 ФК Копенхаген - Орхус (Висша лига)
19:00 Дриймс - Ел Замалек (Купа на КАФ)
19:00 Напредак Крушевац - Раднички 1923 (Лига 1)
19:00 Ал Мокавлоон - Смоуха (Висша Лига)
19:00 Наполи - Рома (Серия А)
19:15 Викингур Рейкявик - Акурейри (Висша лига)
19:15 Динамо Москва - Зенит (Висша Лига)
19:30 Юнион Синт Гилис - Антверп (Лига 1)
19:30 Виляреал - Райо Валекано (Примера)
19:30 ПАОК - АЕК Атина (Супер лига)
19:30 Леванте - Картахена (Сегунда)
19:30 Валядолид - Хуеска (Сегунда)
19:30 Евертън Виня дел Мар - Кокимбо Унидо (Примера)
20:00 Олимпик Лион - Монако (Лига 1)
20:00 Шахтьор Солигорск - Слутск (Висша лига)
20:00 Ещорил - Фамаличао (Суперлига)
20:15 Од Гренланд - Викинг (Типелиген)
20:15 Черно море - Локомотив Пловдив (Първа лига)
20:15 РВД Моленбеек - Кортрийк (Лига 1)
20:30 Имбабура - Индепендиенте (Серия А)
20:30 Дармщад - Хайденхайм (Бундеслига 1)
20:30 Локомотива - Риека (Лига 1)
20:30 Панатинайкос - Арис (Супер лига)
20:30 Партизан - Бачка Топола (Лига 1)
20:45 Бристол Сити - Манчестър Сити (Висша Лига - жени)
21:00 МАС Фес - Видад Казабланка (Първа Дивизия)
21:00 Клуж - Сепси (Лига 1)
21:00 Прогресо - Ливърпул Монтивидео (Примера)
21:30 Архентинос Хуниорс - Велес Сарсфийлд (Примера)
21:30 Балтика - ЦСКА Москва (Висша Лига)
21:30 КР Рейкявик - Брейдаблик (Висша лига)
21:45 Фиорентина - Сасуоло (Серия А)
22:00 Хуачипато - Уни де Чили (Примера)
22:00 РС Беркане - УСМ Алжир (Купа на КАФ)
22:00 Олимпик Марсилия - Ланс (Лига 1)
22:00 Реал Бетис - Севиля (Примера)
22:00 Албасете - Ейбар (Сегунда)
22:00 Коринтианс - Флуминензе (Кампеонато)
22:00 Крузейро - Витория (Кампеонато)
22:30 Алианса Лима - Депортива Тарма (Примера)
22:30 Порто - Спортинг Лисабон (Суперлига)
23:00 Велес Сарсфийлд - Архентинос Хуниорс (Примера)
23:00 Бока Хуниорс - Естудиатес Ла Плата (Примера)
23:00 Мохреб Тетуан - Юсуфия Берешид (Първа Дивизия)
23:00 Макара - Аукас (Серия А)
23:00 Патриотас - Пасто (Копа Мустанг)
00:00 Керо - Насионал М (Примера)
00:30 Ешпорте Клубе Жувентуде - Атлетико Паранензе (Кампеонато)
АКЦЕНТИ
Аморим съжалява за пътуването си до Лондон
200Шампионска победа и празненства за Интер (видео)
51Британска медия: Тото, корупция - Лудогорец е най-мразен отбор в България (видео)
124Лудогорец и Крумовград врътнаха странно реми
61ВИДЕО
« Април 2024 » | Пон | Вто | Сря | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
НОВИНИ
Черундоло отстрани Томи Пол в Мадрид
0Сабаленка се класира за 1/8-финалите в Мадрид
0Сър Ратклиф се срещна с Жорже Мендеш
0Инсайдер се изказа за бъдещето на Леброн
0Никс с трета победа срещу Сиксърс
0ЧАТ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|