Алегри: За щастие, Тевес играе за Ювентус

Старши-треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри сподели мнението си за стартовия мач от Шампионска лига против Малмьо, в който "бианконерите" постигнаха победа с 2:0. Според наставника на италианския гранд, отборът му има какво да подобрява в играта си.

"Тевес е важен за отбора футболист. За щастие, той играе за Ювентус. Но освен Тевес, през второто полувреме добре игра целия отбор. През първата половина действахме недостатъчно организирано, над това трябва да се поработи. За мачовете от Шампионска лига е нужна по-сериозна физическа подготовка, поради това е нужно търпеливо да чакаме своя шанс и при това да не пропускаме. Понякога се суетяхме, но в стартовия мач от Шампионска лига се случват такива неща, съперниците тук са други. Малмьо игра много добре, особено до почивката, което неутрализира част от нашите усилия. Но през второто полувреме ние започнахме да действаме организирано и успяхме да открием резултата. Но при владението на топката трябва да се подобрим", заяви Алегри.