Филипе Луис: Тъжно е, защото бяхме близо до трофея

Защитникът на Атлетико Мадрид Филипе Луис изрази съжалението си във връзка с изпуснатата победа над Реал Мадрид във финалния мач от Шампионска лига. Както е известно, "белите" изравниха резултата в последната минута на даденото от съдията време и изтръгнаха победата в допълнителните полувреме.

"Много ми е тъжно, тъй като бяхме близо до трофея, почти го държахме в ръцете си. Всички ние сега страдаме. Реал проведе великолепен мач, той си вярваше до края - поздравявам ги с цялата си душа. Ние трябва да изправим рамена и да мислим за бъдещето. Разбира се, че боли. Ако Реал бе победил с 3:0, нямаше толкова да боли. Но да останеш на крачка от Купата и да загубиш по този начин - това е много болно. Но искаме, не искаме, трябва да ги поздравим. Реал има силен състав, това е забележителен отбор. Те проведоха отличен сезон, това е всичко. Ние също проведохме великолепен сезон, беше чудесно да бъдем в компанията на именити клубове. Искахме да спечелим тази купа, не се получи, но като цяло сезонът е успешен", заяви бразилецът.