Лил изненада ЦСКА в Москва, Интер и на теория се класира на 1/8-финалите

Лил постигна много важна победа като гост в Москва на ЦСКА в предпоследния си мач от Група "B" на Шампионската лига. Французите се наложиха с 2:0 над своя противник и все още имат шансове за продължаване напред в турнира.

През първата част близо до попадение бе Дебюши, който нацели напречната греда. След почивката паднаха и двете попадения. В 49-ата минута Березуцки се опита да изчисти топката, но за негова жалост си вкара доста ефектен автогол, прехвърляйки вратаря Габулов за 0:1.

В 64-ата минута бившият тим на Владо Манчев стигна до ново попадение. Джо Коул бе изведен на стрелкова позиция в наказателното поле и след като стреля топката се спря в гредата. Соу при добавката прати кълбото в мрежата, оформяйки крайното 0:2 за Лил. Този резултат класира и на теория Интер на 1/8-финалите в Шампионската лига.