Емери: Да спечелиш по този начин е невероятно

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери коментира победата на тима си над Зрински от Босна и Херцеговина (1:0) в мача от 2-ия кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите. Капитанът на Бирмингам Джон Макгин отбеляза единствения гол в 90+4-та минута.

"Да спечелиш по този начин е невероятно. Просто във всеки фен, във всеки играч има взрив от емоции, същото се случва и при треньора. Футболът има нужда от такива емоции.

След първото полувреме реших да направя промени, да добавя някои опитни играчи и да подобря общото ниво. Трябваше да натискаме повече. Създадохме положения и въпреки че не бяхме ефективни, в крайна сметка отбелязахме гол“, заяви Емери.

Въпреки резултата, Астън Вила формално затваря класирането на група Е, а Зрински е лидер. Всички отбори в квартета имат по три точки.