Иско: Късметът не бе на наша страна

Полузащитникът на Реал Бетис Иско коментира мача срещу Рейнджърс.

"Другият отбор също игра... Мисля, че като играем по начина, по който играхме, ще печелим по-често, отколкото губим. Имахме шансове на терен, който бе много стегнат, но не се случи. Гол, включително от свободен удар, където имаше много борби, и те успяха да вкарат... Този път късметът не беше на наша страна. Но въпреки това мисля, че отборът реагира, в последните минути натиснахме, имахме положения, но не се случи.

Да, мисля така, защото както през първото, така и през второто полувреме имахме много положения за гол, чисти положения, при които може би направихме грешка в последната част на мача в зона, в която трябва да решите добре. Надявам се, че в следващите срещи ще бъдем по-точни“, заяви Иско.

Вчера, 21 септември, Бетис загуби като гост от Рейнджърс в първия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Срещата на стадион "Айброкс" завърши при резултат 0:1.

След 1-ия кръг Бетис е на четвърто място (0 точки) в група С със Спарта (три точки), Рейнджърс (три точки) и Арис (три точки).

В следващия мач испанският клуб приема Спарта Прага. Мачът ще се играе на 5 октомври.