Левски с драматичен равен с Айнтрахт

Левски посрещна Айнтрахт Франкфурт в първата среща от плейофите на Лигата на конференциите. Днес пред около 35 000 души на стадион "Васил Левски" домакините изоставаха до последната минута, но с красив гол в 95-ата минута те постигнаха 1:1 преди гостуването в Германия.

Айнтрахт бързо стигна до 1:0 още при първата си сериозна атака в 6-ата минута, когато Коло Муани реализира след подаване на Гьотце, и ВАР потвърди гола при съмнения за засада по-рано. До почивката Роналдо направи изумителен пропуск, с който "сините" можеха да изравнят.

Драмата бе изключителна след пропуските на двата тима и във втората част, когато се стигна до 95-ата минута и сбъркан пас от защитата на гостите, който Кордоба свали и намери Фадига. От дистанция той заби топката право в сглобката на вратата за 1:1 и хвърли публиката в екстаз.