Милан измъкна победата в добавеното време (видео)

Завърши мачът от 21-ия кръг на италианската Серия А, в който Удинезе бе домакин на Милан. "Росонерите" спечелиха с 3:2.

В средата на първото полувреме, в 32-ата минута, Рубен Лофтъс-Чийк откри резултата в мача, извеждайки Милан напред. Веднага след това, в 32-ата минута, главният рефер на срещата Фабио Мареска спря играта и не я поднови няколко минути. Причината за спирането бе проява на расизъм срещу вратаря на Милан Мик Мейнян.

В края на първото полувреме, в 42-ата минута, Лазар Самарджич изравни резултата. В 62-ата минута Флориан Товин даде аванс на Удинезе. Лука Йович изравни в 83-ата минута, Ноа Окафор донесе победата за своите с точен удар в третата добавена минута.

След резултата от този мач Милан остана на трето място в класирането на Серия А, като събра 45 точки след 21 мача. Удинезе падна на 17-о място, отборът има 18 точки за същия брой мачове.