Луис Енрике: Реал Сосиедад заслужаваше гол

Н. Гавазов

Старши -треньорът на ПСЖ Луис Енрике сподели емоциите си от победата в първия мач от 1/8-финалите на Шампионска лига над испанския Реал Сосиедад (2:0).

"Очаквахме с нетърпение мача с испанския отбор и почти изгоряхме заради него. Поздравления за Сосиедад, страхотен отбор! Те се биеха страхотно! Противниците ни създадоха доста проблеми. Натиснаха, спечелиха единоборства, дори заслужиха гол.

Първото полувреме завърши 0:0. След почивката ние се засилихме и започнахме да пресираме по-добре, но те, напротив, се влошиха. Нашите атакуващи играчи играха много добре, но засега не искам да мисля за реванша“, заяви Енрике.

Реваншът между ПСЖ и Реал Сосиедад ще се играе във вторник, 5 март. Отборите ще играят на стадион "Аноета" в Сан Себастиан (Испания).