ЦСКА Москва с обрат над Криля Советов в мач с три дузпи (видео)

Шампионът на Русия ЦСКА Москва постигна първа победа през новия сезон. Играчите на Леонид Слуцкий не стигнаха лесно до успеха, тъй като им се наложи да обръщат гостуващия Криля Советов, но в крайна сметка успяха да го победят с 2:1. "Армейците" дори играха почти цял мач игра с човек по-малко.

Изстрадания успех донесе Сейду Думбия, който влезе като резерва и вкара и двата гола във вратата на Сергей Веремко, съответно в 69-ата и 79-ата минути (вторият от дузпа). За Криля Советов се разписа Илия Максимов, който реализира една от трите дузпи в мача - тази в 13-ата минута. Алан Дзагоев от своя страна пропусна от бялата точка.

Българинът Георги Миланов и днес не записа официален дебют за московчани. Той още лекува травма и изобщо не попадна в групата за мача.