ЦСКА 1948 се добра до равенство срещу Славия

ФК ЦСКА 1948 завърши наравно 1:1 у дома срещу Славия в двубой от 22-ия кръг от Първа лига.

Домакините започнаха колебливо двубоя и още в четвъртата минута останаха в намален състав. Неделко Пишчевич изгуби топката срещу Владимир Николов и след това фаулира откъсващия се нападател на "белите". Главният съдия Георги Давидов показа директен червен картон за сърбина.

Осем минути след това Тони Тасев центрира в наказателното поле и Владимир Николов асистира за Иван Минчев, който с удар от наказателното поле даде аванс за Славия.

Последваха нови опити за гол от страна на Тасев и Галин Иванов, а в 38-ата минута Даниел Наумов се намеси решително след опасен шут на Кристиян Стоянов.

След почивката "белите" контролираха събитията на терена, но Тони Тасев и Николай Христов направиха пропуски пред вратата на домакините.

В 84-ата минута Бирсент Карагарен изравни с глава след изпълнение на ъглов удар.

Сам две минути след това Галин Иванов остана на добра позиция в наказателното поле на ЦСКА 1948, но стреля високо над напречната греда.

След това равенство "червените" са на шеста позиция в класирането, докато Славия е на 11-та позиция.