Димитров: Нека срещата да бъде на съвестта на съдията

Н. Гавазов

Старши- треньорът на Лудогорец Димитър Димитров сподели мнение за мача с ЦСКА от четвъртфиналите на Купата на България, който разградчани загубиха с 2:1.

"Смятам, че през първото полувреме играта беше равностойна, а през второто доминирахме. Имахме две чисти положения на Лукоки и Марселиньо, които обаче не успяхме да вкараме. Не искам да коментирам съдийството, защото съм отвратен. Нека този двубой бъде на съвестта на съдията. Загубихме мач, в който не бяхме надигран по никакъв начин. За голямо съжаление неумението и малшанса при гредата, не ни дадоха шанса да реализираме и да спечелим мача. Като цяло обаче смятам, че през второто полувреме стояхме по-добре на терена. След като получихме този удар от 25 метра имаше някакво леко стъписване за няколко минути, но го преодоляхме бързо и първото полувреме беше напълно равностойно. Играем мачове през три дни през цялата есен, но няма място за оправдание", заяви Димитров.