Тотнъм с четворка на Вила Парк (видео)

И. Ангелов

Астън Вила посрещна Тотнъм в срещата от поредния двадесет и осми кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" двата тима стояха равностойно в първото полувреме, но Тотнъм овладя изцяло втората част и реализира четири пъти, включително два пъти след като противникът остана с човек по-малко за 4:0.

До полувремето точни удари нямаше към двете врати, и може би най-близо до попадение бе Лука Дин при един удар с глава.

След почивката обаче Мадисън откри в 50-ата минута от близо след прострелно центриране на Сар от дясно - 1:0. Почти веднага 2:0 направи Бренан Джонсън, намерен в полето от Сон по прекрасен начин за 2:0 над вратаря.

Унай Емери реагира с тройна смяна, но вместо играта да се промени, МакГин бе изгонен за остро влизане в Удоджи и направи задачата на домакините невъзможна. Така в 91-ата минута Кулушевски навлезе от дясно и пусна към дузпата за Сон и той простреля Мартинез за трети път и 3:0.

Това и не бе всичко след като в 94-ата минута Сон навлезе от ляво през двама и намери Вернер, който от движение насочи за 4:0.