Нунез носи победа на Ливърпул в 99 минута (видео)

Нотингам Форест посрещна лидера във временното класиране на Висшата лига Ливърпул, и днес на "Дъ Сити Граунд" двата тима вървяха към 0:0 и Ливърпул щеше да остане само 2 точки над Ман Сити и с мач повече. Юрген Клоп обаче имаше други планове и с добра смяна спечели срещата си в 99-ата минута на мача.

До почивката Ливърпул владееше повече и създаваше положения, но липсваше клиничен завършек. Домакините разчитаха на контра действия и Еланга имаше най-добрата възможност, спрян от Келехер.

След почивката Клоп включи и Даруин Нунез в игра, и след като отново Еланга пропусна голяма възможност, именно той реши двубоя в добавеното време на мача и дори минута след като то изтече, когато с глава матира вратаря за 1:0 след подаване на Мак Алистър.