Куня вкара хетрик в победата над Челси

Челси посрещна Уулвс в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" гостите спечелиха с 4:2 след изключителна игра от нападателя на "вълците" Матеуш Куня, който вкара 3 гола във вратата на противника. Така Уулвс и прескочи Челси на 10-ата позиция в класирането.

Челси поведе днес в 20-ата минута когато Кайседо намери Палмър между двама и той вкара в далечния ъгъл за 1:0. Само минута след това Уулвс изравни когато Гомеш намери Куня и той вкара през Петрович с голям късмет и отклонена топка от бранител - 1:1.

В 43-ата минута гостите направиха и обрат отново с малко късмет след като Дисаси вкара в мрежата си. В 63-ата минтуа Куня направи 3:1 след прекрасна игра на Нето за да осигури положението. 4:1 стана от дузпа, която нападателят вкара, и крайното 4:2 вкара Тиаго Силва с глава след корнер на Мудрик.