Тотнъм не успя с Евертън на Гудисън (видео)

И. Ангелов

Евертън посрещна Тотнъм в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Гудисън Парк" гостите водеха до самия край и то след два гола на сметката на завърналия се срещу бившия си отбор Ришарлисон. В 95-ата минута обаче за драматично 2:2 вкара Брантвайт за да помогне на домакините и ситуацията им около дъното на таблицата.

Бразилецът откри след само 4 минути игра след подаване на Удоджи, като след 1:0 той тръгна да празнува и се спря, след което се извини на публиката. Евертън постепенно намери играта си и затисна съперника за период от мача. Това доведе до 1:1 в 30-ата минута когато корнер достигна Калвърт-Люин и опитът му да вкара бе довкаран от Харисън.

В 41-ата минута Мадисън се справи отлично за да намери отново Ришарлисон и той насочи от дъгата в ъгъла на вратата за 2:1.

Във втората част драмата дойде в даденото 7 минути продължение, в 5-ата от които Брантвайт след статично положение стигна една топка и я прати през Викарио за 2:2.