Мертезакер: Не правехме нищо с топката

Капитанът на Арсенал Пер Мертезакер изрази разочарованието си след снощната загуба от Уотфорд на гости с 2:1. Мертезакер вкара за първия гол в срещата, но след изравняването във втората част Уотфорд стигна и до късен гол в добавеното време за да допусне загуба.

"Не съм сигурен дали Белерин направи дузпа срещу Ричарлисон. Честно, тези действия са много бързи и е трудно да кажеш дали рефера взе правилно решение. Аз мисля, че това трябваше да ни събуди, но това не стана.

"Аз мисля, че ни лиспваше владение, особено във втората част. Когато имахме топката ние пропуснахме възможността си, но и не играехме добре. В първото полувреме държахме топката и владеехме ситуацията, беше много добра игра. Във втората част губехме топката и очевидно не направихме достатъчно.

"Ако само се браниш и не създаваш на контра ще пропуснеш шанса си да убиеш мача. След това е трудно във Висшата лига да спечелиш какъвто и да е мач."