СТАТИСТИКА » Други първенства

  Русия - Висша лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Зенит Зенит

П

П

Р

З

Р

14
8
5
1
23:6 (17)
29
2 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

З

П

П

З

П

14
9
2
3
20:11 (9)
29
3 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

П

Р

Р

П

Р

14
7
4
3
15:9 (6)
25
4 Урал Урал

П

П

З

П

П

14
5
7
2
17:13 (4)
22
5 Краснодар Краснодар

П

З

З

З

З

14
6
3
5
17:14 (3)
21
6 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

Р

Р

П

П

Р

14
5
6
3
20:18 (2)
21
7 Рубин Рубин

З

З

З

П

Р

14
5
3
6
16:12 (4)
18
8 Уфа Уфа

З

П

Р

П

Р

14
4
6
4
11:15 (-4)
18
9 Ростов Ростов

З

З

З

З

Р

14
4
5
5
12:12 (0)
17
10 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

П

З

П

П

З

14
5
2
7
14:17 (-3)
17
11 Ахмат Ахмат

Р

П

З

З

З

14
5
2
7
15:20 (-5)
17
12 Амкар Амкар

П

П

П

Р

Р

14
4
4
6
7:9 (-2)
16
13 Динамо (Москва) Динамо (Москва)

З

Р

З

П

Р

14
3
5
6
11:14 (-3)
14
14 Тосно Тосно

Р

З

П

Р

Р

14
3
5
6
12:16 (-4)
14
15 СКА-Хабаровск СКА-Хабаровск

Р

З

П

З

Р

14
2
6
6
10:18 (-8)
12
16 Анжи Анжи

З

Р

Р

З

П

14
3
3
8
15:31 (-16)
12
  Холандия - Ередивизи
#   Отбор М П Р З Т
1 ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен

П

П

П

П

П

9
8
0
1
29:8 (21)
24
2 Аякс Аякс

Р

З

П

П

П

9
6
1
2
23:7 (16)
19
3 Витес Витес

Р

П

Р

Р

П

9
5
3
1
20:8 (12)
18
4 Цволе Цволе

П

Р

П

Р

П

9
5
3
1
15:10 (5)
18
5 Фейенорд Фейенорд

З

З

П

Р

З

9
5
1
3
17:10 (7)
16
6 АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар

П

З

З

Р

П

9
5
1
3
14:12 (2)
16
7 Хееренвеен Хееренвеен

П

П

З

З

З

9
4
2
3
13:18 (-5)
14
8 Ден Хааг Ден Хааг

Р

П

П

З

П

9
4
1
4
9:11 (-2)
13
9 Утрехт Утрехт

З

З

Р

П

З

9
4
1
4
13:18 (-5)
13
10 ВВВ Венло ВВВ Венло

Р

Р

П

З

З

9
3
3
3
12:13 (-1)
12
11 Екселсиор Екселсиор

З

П

З

П

Р

9
3
2
4
10:13 (-3)
11
12 Твенте Твенте

П

З

П

З

П

9
3
0
6
12:12 (0)
9
13 Грьонинген Грьонинген

З

П

З

Р

З

9
2
3
4
12:15 (-3)
9
14 Хераклес Хераклес

З

П

З

Р

З

9
2
3
4
12:17 (-5)
9
15 Вилем II Вилем II

П

З

З

П

П

9
3
0
6
10:19 (-9)
9
16 НАК Бреда НАК Бреда

П

П

З

З

З

9
2
1
6
9:17 (-8)
7
17 Спарта (Ротердам) Спарта (Ротердам)

З

З

З

З

Р

9
1
3
5
6:16 (-10)
6
18 Рода Рода

З

З

П

П

З

9
2
0
7
8:20 (-12)
6
  Турция - Сюпер лиг
#   Отбор М П Р З Т
1 Галатасарай Галатасарай

П

П

П

П

Р

9
7
2
0
20:6 (14)
23
2 Гьозтепе Гьозтепе

П

П

З

П

Р

9
5
2
2
20:15 (5)
17
3 Акхисар Блд Спор Акхисар Блд Спор

П

З

П

П

Р

9
5
2
2
17:13 (4)
17
4 Кайзериспор Кайзериспор

П

Р

П

З

П

9
5
2
2
14:10 (4)
17
5 Истанбул ББ Истанбул ББ

Р

З

П

П

Р

9
5
2
2
13:11 (2)
17
6 Фенербахче Фенербахче

П

П

З

П

Р

9
4
3
2
17:12 (5)
15
7 Бешикташ Бешикташ

П

З

Р

З

Р

9
4
3
2
13:9 (4)
15
8 Бурсаспор Бурсаспор

П

З

З

П

Р

9
4
1
4
16:13 (3)
13
9 Сивасспор Сивасспор

П

З

П

П

Р

9
4
1
4
14:14 (0)
13
10 Аланияспор Аланияспор

З

П

П

З

Р

9
3
2
4
19:20 (-1)
11
11 Йени Малатияспор Йени Малатияспор

З

П

Р

З

П

9
3
2
4
15:17 (-2)
11
12 Анталияспор Анталияспор

З

П

З

З

П

9
2
3
4
11:15 (-4)
9
13 Трабзонспор Трабзонспор

Р

З

Р

З

З

9
2
3
4
17:22 (-5)
9
14 Касъмпаша Касъмпаша

З

Р

З

З

З

9
2
2
5
13:18 (-5)
8
15 Карабюкспор Карабюкспор

З

З

З

П

З

9
2
2
5
11:16 (-5)
8
16 Генчлербирлиги Генчлербирлиги

З

П

З

П

Р

9
2
2
5
12:20 (-8)
8
17 Коняспор Коняспор

З

П

Р

З

З

9
2
1
6
9:13 (-4)
7
18 Османлъспор Османлъспор

З

З

П

З

П

9
2
1
6
13:20 (-7)
7
  Гърция - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Атромитос Атромитос
8
4
4
0
9:3 (6)
16
2 ПАОК ПАОК
8
4
3
1
10:3 (7)
15
3 Паниониос Паниониос
8
4
2
2
13:8 (5)
14
4 АЕК Атина АЕК Атина
8
4
2
2
11:6 (5)
14
5 Олимпиакос Олимпиакос
8
4
2
2
14:10 (4)
14
6 Левадиакос Левадиакос
8
3
5
0
7:4 (3)
14
7 Панатинайкос Панатинайкос
8
3
3
2
7:6 (1)
12
8 Ксанти Ксанти
8
2
4
2
6:5 (1)
10
9 ПАС Янина ПАС Янина
8
2
4
2
7:7 (0)
10
10 Касиопи Касиопи
8
2
3
3
4:7 (-3)
9
11 Панайтоликос Панайтоликос
8
2
2
4
8:8 (0)
8
12 Ламия Ламия
8
2
2
4
5:11 (-6)
8
13 Астерас Триполис Астерас Триполис
8
1
3
4
6:9 (-3)
6
14 Аполон Смирнис Аполон Смирнис
8
1
3
4
4:7 (-3)
6
15 Платаниас Платаниас
8
1
3
4
4:11 (-7)
6
16 Лариса Лариса
8
1
3
4
6:16 (-10)
6
  Португалия - Примейра
#   Отбор М П Р З Т
1 Порто Порто

П

П

П

Р

П

9
8
1
0
25:4 (21)
25
2 Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон)

П

П

Р

Р

П

9
7
2
0
21:5 (16)
23
3 Бенфика Бенфика

П

З

П

Р

П

9
6
2
1
19:7 (12)
20
4 Брага Брага

З

П

П

П

Р

9
5
1
3
15:9 (6)
16
5 Маритимо Маритимо

П

П

З

Р

З

9
5
1
3
10:9 (1)
16
6 Рио Аве Рио Аве

З

З

Р

П

З

9
4
2
3
9:7 (2)
14
7 Боависта Боависта

З

П

Р

П

П

9
4
1
4
10:8 (2)
13
8 Беленензеш Беленензеш

З

П

П

П

З

9
4
1
4
10:13 (-3)
13
9 Фейрензе Фейрензе

З

З

З

З

П

9
3
2
4
10:12 (-2)
11
10 Витория (Сетубал) Витория (Сетубал)

П

З

Р

З

П

9
2
4
3
10:9 (1)
10
11 Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш)

Р

П

З

П

З

8
3
1
4
7:14 (-7)
10
12 Тондела Тондела

Р

З

З

Р

П

9
2
3
4
12:12 (0)
9
13 Пасош Ферейра Пасош Ферейра

Р

П

З

П

З

9
2
3
4
10:17 (-7)
9
14 Шавеш Шавеш

З

П

П

Р

З

9
2
2
5
10:16 (-6)
8
15 Портимоненсе Портимоненсе

З

З

П

З

Р

8
2
1
5
11:17 (-6)
7
16 Морейрензе Морейрензе

П

З

Р

З

Р

9
1
4
4
6:14 (-8)
7
17 Авеш Авеш

П

З

Р

Р

З

9
1
3
5
8:15 (-7)
6
18 Ещорил Ещорил

З

З

З

З

З

9
2
0
7
8:23 (-15)
6
  Румъния - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 ЧФР Клуж ЧФР Клуж

Р

П

П

Р

З

15
10
3
2
25:10 (15)
33
2 Стяуа Стяуа

Р

П

П

Р

П

15
9
5
1
29:8 (21)
32
3 Университатя (Крайова) Университатя (Крайова)

П

Р

П

П

П

15
9
5
1
24:12 (12)
32
4 Ботошани Ботошани

Р

П

З

Р

Р

15
7
4
4
20:14 (6)
25
5 Астра (Гюргево) Астра (Гюргево)

Р

З

Р

Р

З

15
6
6
3
21:14 (7)
24
6 Виторул (Констанца) Виторул (Констанца)

П

З

П

П

П

15
7
2
6
17:13 (4)
23
7 Динамо (Букурещ) Динамо (Букурещ)

З

З

Р

П

Р

15
6
3
6
21:15 (6)
21
8 Волунтари Волунтари

П

Р

З

Р

П

15
5
4
6
17:18 (-1)
19
9 Студентеск (Яш) Студентеск (Яш)

Р

Р

З

З

П

15
4
6
5
17:22 (-5)
18
10 Поли (Тимишоара) Поли (Тимишоара)

З

Р

З

З

З

15
5
3
7
12:24 (-12)
18
11 Конкордия Чиайна Конкордия Чиайна

П

П

П

П

З

15
5
2
8
17:18 (-1)
17
12 Сепси ОСК Сепси ОСК

З

З

З

Р

З

15
3
2
10
11:26 (-15)
11
13 КС Газ Метан Медиас КС Газ Метан Медиас

Р

Р

П

З

З

15
2
3
10
7:26 (-19)
9
14 Ювентус Букурещ Ювентус Букурещ

З

Р

З

З

П

15
1
4
10
9:27 (-18)
7
  Сърбия - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Цървена звезда Цървена звезда

П

П

З

П

П

13
11
1
1
30:3 (27)
34
2 Партизан Партизан

Р

П

Р

П

П

13
9
3
1
27:10 (17)
30
3 Вождовац Вождовац

З

П

П

Р

П

14
8
4
2
25:11 (14)
28
4 Войводина Войводина

П

З

П

Р

Р

14
8
3
3
17:11 (6)
27
5 Спартак Златибор Вода Спартак Златибор Вода

Р

Р

П

П

Р

13
7
5
1
27:12 (15)
26
6 Раднички (Ниш) Раднички (Ниш)

З

П

З

Р

Р

14
6
5
3
18:18 (0)
23
7 Чукарички Чукарички

П

П

Р

Р

Р

14
6
4
4
12:10 (2)
22
8 Напредак (Крушевац) Напредак (Крушевац)

Р

П

П

З

П

14
6
2
6
23:21 (2)
20
9 Мачва Сабач Мачва Сабач

П

З

Р

З

П

14
5
1
8
19:24 (-5)
16
10 Младост (Лучани) Младост (Лучани)

Р

З

З

П

З

14
4
3
7
18:21 (-3)
15
11 Радник (Сурдулица) Радник (Сурдулица)

З

П

З

З

З

14
4
3
7
13:26 (-13)
15
12 ФК Земун ФК Земун

П

Р

З

Р

З

13
3
5
5
10:16 (-6)
14
13 Явор (Иваница) Явор (Иваница)

З

З

П

Р

П

14
3
2
9
8:20 (-12)
11
14 ФК Бака БП ФК Бака БП

З

З

Р

П

З

14
2
4
8
12:25 (-13)
10
15 Рад (Белград) Рад (Белград)

З

З

З

З

З

14
2
2
10
13:28 (-15)
8
16 Борац (Чачак) Борац (Чачак)

З

З

П

З

З

14
2
1
11
9:25 (-16)
7
  Австрия - Бундеслига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Щурм (Грац) Щурм (Грац)

З

Р

П

П

П

12
9
1
2
25:14 (11)
28
2 Ред Бул Залцбург Ред Бул Залцбург

П

Р

П

П

Р

12
7
4
1
24:10 (14)
25
3 Рапид (Виена) Рапид (Виена)

Р

П

П

П

П

12
6
4
2
22:16 (6)
22
4 Аустрия (Виена) Аустрия (Виена)

П

Р

П

З

З

12
5
3
4
21:17 (4)
18
5 Адмира Вакер Адмира Вакер

П

Р

П

Р

Р

12
5
3
4
24:22 (2)
18
6 ЛАСК Линц ЛАСК Линц

Р

Р

З

З

П

12
4
4
4
14:14 (0)
16
7 Алтах Алтах

Р

Р

З

Р

П

12
4
4
4
14:15 (-1)
16
8 Волфсбергер Волфсбергер

Р

З

З

Р

З

12
3
3
6
15:19 (-4)
12
9 Матерсбург Матерсбург

З

Р

З

Р

З

12
1
4
7
13:24 (-11)
7
10 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен

З

Р

З

З

З

12
0
2
10
8:29 (-21)
2
  Белгия - Про лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Брюж Брюж

П

П

П

П

П

11
10
0
1
26:9 (17)
30
2 Шарлероа Шарлероа

Р

З

П

Р

Р

11
6
4
1
19:11 (8)
22
3 Сент Трюйден Сент Трюйден

П

З

З

Р

П

11
6
2
3
13:12 (1)
20
4 Антверп Антверп

Р

П

З

П

З

11
5
3
3
18:15 (3)
18
5 Андерлехт Андерлехт

Р

П

П

П

З

11
5
3
3
15:14 (1)
18
6 Мускрон-Перувелц Мускрон-Перувелц

З

П

Р

Р

З

11
5
3
3
19:19 (0)
18
7 Зюлте-Варегем Зюлте-Варегем

П

П

З

З

З

11
5
1
5
22:19 (3)
16
8 Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен

Р

З

П

З

П

11
4
3
4
26:18 (8)
15
9 Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж)

Р

П

З

П

П

11
4
3
4
12:16 (-4)
15
10 Генк Генк

З

Р

Р

Р

П

11
3
5
3
18:17 (1)
14
11 Локерен Локерен

Р

З

П

Р

Р

11
3
3
5
15:18 (-3)
12
12 Гент Гент

П

З

З

П

Р

11
2
4
5
12:13 (-1)
10
13 Кортрайк Кортрайк

Р

З

З

З

Р

11
2
4
5
12:18 (-6)
10
14 Юпен Юпен

Р

З

Р

Р

П

11
2
3
6
17:29 (-12)
9
15 Мехелен Мехелен

З

П

Р

З

З

11
1
5
5
14:20 (-6)
8
16 Остенде Остенде

З

Р

П

З

З

11
1
2
8
10:20 (-10)
5
  Хърватия - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Динамо (Загреб) Динамо (Загреб)

П

Р

П

Р

Р

13
9
4
0
31:10 (21)
31
2 Риека Риека

П

Р

П

З

З

13
8
1
4
29:11 (18)
25
3 Хайдук (Сплит) Хайдук (Сплит)

З

Р

П

П

Р

13
7
3
3
24:16 (8)
24
4 Осиек Осиек

Р

Р

П

Р

П

13
6
6
1
20:13 (7)
24
5 Локомотива (Загреб) Локомотива (Загреб)

П

Р

Р

П

П

13
5
3
5
15:16 (-1)
18
6 Интер (Запрешич) Интер (Запрешич)

З

П

З

П

П

13
5
2
6
18:23 (-5)
17
7 Славен Белупо Славен Белупо

Р

Р

Р

З

З

13
3
4
6
9:14 (-5)
13
8 Цибалия (Винковци) Цибалия (Винковци)

З

З

З

З

П

13
4
0
9
14:29 (-15)
12
9 Истра 1961 Истра 1961

З

Р

З

П

З

13
2
3
8
7:16 (-9)
9
10 Рудес Рудес

П

Р

З

З

З

13
1
4
8
11:30 (-19)
7
  Бразилия - Серия А
#   Отбор М П Р З Т
1 Коринтианс Коринтианс

Р

Р

П

З

Р

29
17
8
4
39:18 (21)
59
2 Палмейрас Палмейрас

З

Р

П

П

П

30
16
5
9
46:31 (15)
53
3 Сантос Сантос

П

Р

Р

Р

П

30
14
11
5
32:20 (12)
53
4 Гремио Гремио

П

З

П

Р

З

30
15
5
10
43:26 (17)
50
5 Крузейро Крузейро

Р

П

П

З

З

30
13
8
9
36:28 (8)
47
6 Фламенго Фламенго

З

Р

П

П

З

30
12
10
8
40:29 (11)
46
7 Ботафого Ботафого

П

З

П

З

Р

29
12
8
9
37:31 (6)
44
8 Васко да Гама Васко да Гама

Р

П

П

П

Р

30
12
7
11
31:39 (-8)
43
9 Атлетико Паранаензе Атлетико Паранаензе

З

Р

З

П

П

30
11
8
11
37:37 (0)
41
10 Атлетико Минейро Атлетико Минейро

П

П

Р

З

П

30
11
8
11
36:36 (0)
41
11 Флуминензе Флуминензе

З

Р

П

П

З

30
9
11
10
39:40 (-1)
38
12 Баия Баия

Р

Р

П

З

П

30
10
8
12
39:40 (-1)
38
13 Чапекоензе Чапекоензе

Р

З

З

П

П

30
11
5
14
36:43 (-7)
38
14 Сао Пауло Сао Пауло

П

З

П

З

П

30
10
7
13
39:42 (-3)
37
15 Спорт Ресифе Спорт Ресифе

З

П

Р

Р

З

30
9
8
13
36:43 (-7)
35
16 Авай Авай

З

З

З

Р

П

30
8
10
12
20:35 (-15)
34
17 Витория БА Витория БА

П

З

Р

З

З

30
9
6
15
38:47 (-9)
33
18 Понте Прета Понте Прета

П

З

Р

З

З

30
8
8
14
30:40 (-10)
32
19 Коритиба Коритиба

Р

З

З

П

Р

30
8
8
14
28:38 (-10)
32
20 Атлетико Гоянензе Атлетико Гоянензе

П

Р

З

З

З

30
7
5
18
28:47 (-19)
26
  Аржентина - Примера
#   Отбор М П Р З Т
1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс

П

П

П

П

П

6
6
0
0
15:1 (14)
18
2 Ривър Плейт Ривър Плейт

П

П

Р

Р

Р

6
3
3
0
11:6 (5)
12
3 Сан Лоренцо Сан Лоренцо

Р

П

П

Р

П

6
3
3
0
8:3 (5)
12
4 Колон Колон

П

Р

П

Р

П

6
3
3
0
7:2 (5)
12
5 Ланус Ланус

З

П

П

П

П

6
4
0
2
9:8 (1)
12
6 Унион Санта Фе Унион Санта Фе

П

П

Р

П

З

6
3
2
1
8:4 (4)
11
7 Талерес Талерес

З

Р

П

П

Р

6
3
2
1
8:4 (4)
11
8 Уракан Уракан

П

П

Р

Р

П

6
3
2
1
7:4 (3)
11
9 Банфийлд Банфийлд

З

П

П

З

Р

6
3
1
2
10:7 (3)
10
10 Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс

З

Р

П

П

П

6
3
1
2
9:6 (3)
10
11 Индепендиенте Индепендиенте

Р

З

З

П

П

6
3
1
2
7:5 (2)
10
12 Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан

З

З

Р

П

П

6
3
1
2
7:5 (2)
10
13 Годой Крус Годой Крус

П

З

П

Р

П

6
3
1
2
8:7 (1)
10
14 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд

П

Р

З

З

П

6
3
1
2
6:5 (1)
10
15 Белграно Белграно

П

П

Р

Р

Р

6
2
3
1
4:3 (1)
9
16 Патронато Патронато

П

П

П

З

З

6
3
0
3
7:8 (-1)
9
17 Естудиантес Естудиантес

З

Р

З

П

Р

6
2
2
2
7:6 (1)
8
18 Расинг Клуб Расинг Клуб

П

З

Р

З

П

6
2
2
2
6:5 (1)
8
19 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман

З

Р

З

Р

Р

6
1
3
2
6:8 (-2)
6
20 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс

З

П

З

Р

З

6
1
2
3
3:4 (-1)
5
21 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия

П

З

З

Р

З

6
1
2
3
8:13 (-5)
5
22 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата

З

З

П

З

З

6
1
1
4
7:14 (-7)
4
23 Темперлей Темперлей

З

Р

П

З

З

6
1
1
4
3:11 (-8)
4
24 Арсенал Саранди Арсенал Саранди

З

З

З

П

З

6
1
0
5
3:7 (-4)
3
25 Тигре Тигре

Р

З

Р

Р

З

6
0
3
3
3:9 (-6)
3
26 Росарио Сентрал Росарио Сентрал

Р

Р

З

З

З

6
0
3
3
4:12 (-8)
3
27 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс

Р

З

З

З

З

6
0
2
4
3:7 (-4)
2
28 Олимпо Олимпо

Р

З

З

З

З

6
0
1
5
1:11 (-10)
1

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

15:00
Царско село 2015 - Ботев Пловдив
-
21:00
Maccabi Haifa - Hapoel Ironi Akko
-
21:45
Интер - Сампдория
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Йозил ще напусне ли Арсенал?

виж резултати

В КАДЪР

Фенове се събират на Олд Трафорд. Годината е 1973.