СТАТИСТИКА » Други първенства

  Русия - Висша лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

Р

П

П

П

П

20
14
3
3
32:15 (17)
45
2 Зенит Зенит

Р

П

З

П

Р

20
10
7
3
31:13 (18)
37
3 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

П

П

П

П

П

20
10
7
3
36:23 (13)
37
4 Краснодар Краснодар

П

З

П

П

П

20
11
3
6
32:23 (9)
36
5 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

Р

П

П

П

З

20
10
5
5
28:17 (11)
35
6 Уфа Уфа

З

П

З

П

З

20
7
6
7
20:22 (-2)
27
7 Ахмат Ахмат

П

Р

П

З

Р

20
7
5
8
22:26 (-4)
26
8 Урал Урал

Р

З

З

З

Р

20
5
10
5
22:22 (0)
25
9 Ростов Ростов

З

Р

П

З

П

20
6
7
7
17:17 (0)
25
10 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

П

Р

З

З

Р

20
7
4
9
20:23 (-3)
25
11 Рубин Рубин

Р

Р

З

З

П

20
6
5
9
20:17 (3)
23
12 Динамо (Москва) Динамо (Москва)

Р

Р

З

П

П

20
5
7
8
19:20 (-1)
22
13 Амкар Амкар

З

Р

П

З

З

20
5
6
9
12:19 (-7)
21
14 Тосно Тосно

З

З

П

З

З

20
5
5
10
18:35 (-17)
20
15 Анжи Анжи

П

З

З

П

З

20
5
4
11
22:38 (-16)
19
16 СКА-Хабаровск СКА-Хабаровск

З

З

З

З

З

20
2
6
12
16:37 (-21)
12
  Холандия - Ередивизи
#   Отбор М П Р З Т
1 ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен

З

Р

П

П

П

19
16
1
2
51:22 (29)
49
2 Аякс Аякс

П

П

П

П

П

19
14
2
3
56:17 (39)
44
3 АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар

П

Р

З

П

Р

19
12
3
4
35:20 (15)
39
4 Цволе Цволе

П

Р

П

З

П

19
10
6
3
27:21 (6)
36
5 Фейенорд Фейенорд

П

Р

П

П

З

18
9
5
4
37:18 (19)
32
6 Утрехт Утрехт

Р

П

Р

З

Р

18
8
5
5
28:29 (-1)
29
7 Витес Витес

Р

Р

З

П

Р

19
7
7
5
32:23 (9)
28
8 Ден Хааг Ден Хааг

П

П

З

П

Р

19
8
3
8
26:29 (-3)
27
9 Хееренвеен Хееренвеен

Р

Р

П

З

Р

19
6
6
7
26:31 (-5)
24
10 Екселсиор Екселсиор

З

З

П

Р

П

19
7
3
9
24:29 (-5)
24
11 ВВВ Венло ВВВ Венло

Р

З

П

П

Р

19
5
8
6
23:27 (-4)
23
12 Хераклес Хераклес

З

П

Р

З

З

19
6
4
9
27:39 (-12)
22
13 Грьонинген Грьонинген

Р

Р

З

П

Р

19
5
6
8
31:31 (0)
21
14 Вилем II Вилем II

Р

Р

З

З

Р

19
4
5
10
28:41 (-13)
17
15 Твенте Твенте

З

П

Р

Р

Р

19
4
4
11
25:34 (-9)
16
16 НАК Бреда НАК Бреда

Р

З

З

П

З

19
4
4
11
20:36 (-16)
16
17 Рода Рода

Р

З

З

З

Р

19
3
3
13
18:41 (-23)
12
18 Спарта (Ротердам) Спарта (Ротердам)

З

З

З

З

З

19
2
5
12
15:41 (-26)
11
  Турция - Сюпер лиг
#   Отбор М П Р З Т
1 Истанбул ББ Истанбул ББ

П

З

П

П

П

18
12
3
3
34:18 (16)
39
2 Фенербахче Фенербахче

П

П

П

Р

П

18
10
6
2
36:21 (15)
36
3 Галатасарай Галатасарай

П

З

П

З

П

17
11
2
4
37:22 (15)
35
4 Бешикташ Бешикташ

П

Р

П

З

П

18
9
6
3
31:17 (14)
33
5 Кайзериспор Кайзериспор

Р

П

Р

П

З

17
8
6
3
25:18 (7)
30
6 Трабзонспор Трабзонспор

П

П

П

Р

Р

18
8
6
4
35:30 (5)
30
7 Гьозтепе Гьозтепе

П

П

П

З

З

18
9
3
6
31:28 (3)
30
8 Сивасспор Сивасспор

З

П

Р

П

Р

18
8
3
7
24:28 (-4)
27
9 Бурсаспор Бурсаспор

П

З

З

Р

З

18
7
4
7
28:22 (6)
25
10 Малатияспор Малатияспор

Р

З

П

П

Р

18
6
5
7
21:24 (-3)
23
11 Касъмпаша Касъмпаша

З

З

Р

З

П

18
6
4
8
28:33 (-5)
22
12 Акхисар Беледиеспор Акхисар Беледиеспор

Р

З

З

З

Р

18
5
5
8
23:31 (-8)
20
13 Аланияспор Аланияспор

З

З

Р

З

З

18
5
3
10
30:36 (-6)
18
14 Османлъспор Османлъспор

З

П

З

П

Р

18
5
3
10
26:34 (-8)
18
15 Генчлербирлиги Генчлербирлиги

П

Р

Р

Р

П

18
4
5
9
22:32 (-10)
17
16 Анталияспор Анталияспор

З

Р

З

П

З

18
4
5
9
20:33 (-13)
17
17 Коняспор Коняспор

З

П

З

Р

Р

18
4
4
10
18:25 (-7)
16
18 Карабюкспор Карабюкспор

З

З

З

Р

З

18
2
3
13
14:31 (-17)
9
  Гърция - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Олимпиакос Олимпиакос
15
10
2
3
32:16 (16)
32
2 ПАОК ПАОК
15
9
4
2
24:7 (17)
31
3 АЕК АЕК
15
9
4
2
22:8 (14)
31
4 Атромитос Атромитос
15
8
6
1
20:8 (12)
30
5 Астерас Триполис Астерас Триполис
15
6
4
5
19:12 (7)
22
6 Паниониос Паниониос
15
6
4
5
19:16 (3)
22
7 Лариса Лариса
15
5
5
5
14:21 (-7)
20
8 Ксанти Ксанти
15
4
6
5
13:14 (-1)
18
9 Левадиакос Левадиакос
15
4
6
5
10:13 (-3)
18
10 Панатинайкос Панатинайкос
15
4
6
5
11:15 (-4)
18
11 ПАС Янина ПАС Янина
15
3
8
4
16:17 (-1)
17
12 Ламия Ламия
15
3
7
5
12:18 (-6)
16
13 Панайтоликос Панайтоликос
15
3
6
6
17:20 (-3)
15
14 Аполон Смирнис Аполон Смирнис
15
2
6
7
12:19 (-7)
12
15 Касиопи Касиопи
15
2
5
8
10:24 (-14)
11
16 Платаниас Платаниас
15
1
3
11
7:30 (-23)
6
  Португалия - Примейра
#   Отбор М П Р З Т
1 Порто Порто

П

П

П

П

П

18
15
3
0
46:9 (37)
48
2 Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон)

П

Р

П

П

Р

19
14
5
0
42:11 (31)
47
3 Бенфика Бенфика

П

Р

П

П

П

19
14
4
1
46:12 (34)
46
4 Брага Брага

П

П

П

З

П

19
13
1
5
37:19 (18)
40
5 Рио Аве Рио Аве

Р

П

З

П

П

19
10
3
6
26:17 (9)
33
6 Маритимо Маритимо

З

З

З

Р

Р

19
8
5
6
17:20 (-3)
29
7 Шавеш Шавеш

Р

П

Р

П

З

19
7
5
7
24:28 (-4)
26
8 Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш)

З

З

З

З

П

19
8
2
9
27:34 (-7)
26
9 Боависта Боависта

П

З

Р

П

З

19
7
3
9
20:24 (-4)
24
10 Тондела Тондела

З

П

Р

П

З

19
6
4
9
23:29 (-6)
22
11 Фейрензе Фейрензе

П

З

П

З

П

19
6
2
11
17:24 (-7)
20
12 Беленензеш Беленензеш

З

Р

Р

З

Р

19
5
5
9
16:25 (-9)
20
13 Портимонензе Портимонензе

З

Р

Р

З

З

19
4
6
9
24:31 (-7)
18
14 Пасош Ферейра Пасош Ферейра

З

З

Р

Р

П

19
4
6
9
21:34 (-13)
18
15 Морейрензе Морейрензе

П

П

З

Р

З

19
3
6
10
15:30 (-15)
15
16 Авеш Авеш

З

З

Р

З

З

19
3
5
11
16:31 (-15)
14
17 Витория (Сетубал) Витория (Сетубал)

З

Р

Р

Р

Р

19
2
8
9
19:35 (-16)
14
18 Ещорил Ещорил

З

П

Р

З

З

18
3
3
12
15:38 (-23)
12
  Румъния - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 ЧФР Клуж ЧФР Клуж

П

П

П

П

З

22
15
4
3
35:12 (23)
49
2 Стяуа Стяуа

З

З

П

П

П

22
14
5
3
45:14 (31)
47
3 Университатя (Крайова) Университатя (Крайова)

П

З

П

Р

П

22
12
7
3
36:23 (13)
43
4 Астра (Гюргево) Астра (Гюргево)

П

П

З

П

П

22
10
7
5
31:21 (10)
37
5 Ботошани Ботошани

Р

П

З

З

З

22
10
5
7
26:23 (3)
35
6 Виторул (Констанца) Виторул (Констанца)

Р

Р

З

П

З

22
10
4
8
29:19 (10)
34
7 Динамо (Букурещ) Динамо (Букурещ)

З

П

П

П

Р

22
10
4
8
31:22 (9)
34
8 Политехника (Яш) Политехника (Яш)

П

З

П

З

П

22
8
6
8
27:29 (-2)
30
9 Поли (Тимишоара) Поли (Тимишоара)

Р

Р

Р

З

Р

22
6
8
8
18:30 (-12)
26
10 Волунтари Волунтари

Р

Р

З

З

П

22
6
7
9
21:25 (-4)
25
11 Конкордия (Кяжна) Конкордия (Кяжна)

З

П

П

З

Р

22
7
3
12
29:29 (0)
24
12 Газ Метан Газ Метан

Р

Р

Р

Р

Р

22
2
9
11
10:32 (-22)
15
13 Сепси Сепси

Р

З

З

П

З

22
4
3
15
13:40 (-27)
15
14 Ювентус (Букурещ) Ювентус (Букурещ)

З

З

З

З

З

22
1
6
15
12:44 (-32)
9
  Сърбия - Суперлига
#   Отбор М П Р З Т
1 Цървена звезда Цървена звезда

П

П

Р

П

Р

22
18
3
1
55:8 (47)
57
2 Партизан Партизан

Р

П

Р

З

Р

22
14
6
2
42:18 (24)
48
3 Спартак (Суботица) Спартак (Суботица)

Р

П

З

П

Р

22
11
7
4
42:24 (18)
40
4 Раднички (Ниш) Раднички (Ниш)

П

П

П

П

П

22
11
6
5
34:30 (4)
39
5 Чукарички Чукарички

З

Р

П

З

П

22
11
5
6
27:18 (9)
38
6 Вождовац Вождовац

Р

З

П

З

Р

22
10
6
6
34:19 (15)
36
7 Напредак (Крушевац) Напредак (Крушевац)

П

Р

Р

П

П

22
10
4
8
37:32 (5)
34
8 Войводина Войводина

З

З

Р

З

Р

22
9
6
7
23:20 (3)
33
9 Младост (Лучани) Младост (Лучани)

З

Р

П

П

П

22
8
6
8
30:29 (1)
30
10 Радник (Сурдулица) Радник (Сурдулица)

З

З

З

П

З

22
7
4
11
25:41 (-16)
25
11 Мачва Мачва

Р

З

П

П

Р

22
7
3
12
25:35 (-10)
24
12 Земун Земун

З

П

З

З

З

22
5
6
11
16:30 (-14)
21
13 Бачка Бачка

П

Р

Р

З

П

22
5
6
11
19:34 (-15)
21
14 Борац (Чачак) Борац (Чачак)

Р

П

Р

З

З

22
4
3
15
18:39 (-21)
15
15 Явор (Иваница) Явор (Иваница)

Р

З

З

П

З

22
4
3
15
14:35 (-21)
15
16 Рад (Белград) Рад (Белград)

П

З

З

З

З

22
4
2
16
18:47 (-29)
14
  Австрия - Бундеслига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Щурм (Грац) Щурм (Грац)

П

П

П

П

З

20
14
2
4
39:24 (15)
44
2 Ред Бул Залцбург Ред Бул Залцбург

П

П

Р

Р

Р

20
12
7
1
40:14 (26)
43
3 Рапид (Виена) Рапид (Виена)

З

З

Р

Р

П

20
9
7
4
35:24 (11)
34
4 Адмира Вакер Адмира Вакер

П

З

П

З

П

20
9
4
7
35:34 (1)
31
5 ЛАСК Линц ЛАСК Линц

З

П

З

П

Р

20
7
6
7
25:23 (2)
27
6 Аустрия (Виена) Аустрия (Виена)

П

З

Р

З

П

20
7
5
8
30:29 (1)
26
7 Алтах Алтах

П

П

З

П

З

20
7
4
9
24:28 (-4)
25
8 Матерсбург Матерсбург

З

З

П

Р

П

20
5
6
9
26:33 (-7)
21
9 Волфсбергер Волфсбергер

З

З

Р

Р

З

20
3
7
10
17:30 (-13)
16
10 Санкт Пьолтен Санкт Пьолтен

З

П

З

З

З

20
1
4
15
13:45 (-32)
7
  Белгия - Про лига
#   Отбор М П Р З Т
1 Брюж Брюж

П

П

П

П

Р

22
17
3
2
55:21 (34)
54
2 Шарлероа Шарлероа

П

Р

З

П

П

22
13
6
3
39:20 (19)
45
3 Андерлехт Андерлехт

З

З

П

П

П

22
13
4
5
32:26 (6)
43
4 Гент Гент

П

Р

П

З

П

22
10
5
7
30:18 (12)
35
5 Антверп Антверп

П

П

З

П

Р

22
9
8
5
32:26 (6)
35
6 Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж)

З

Р

Р

З

П

22
7
8
7
24:27 (-3)
29
7 Сент Трюйден Сент Трюйден

Р

Р

Р

З

З

22
7
8
7
25:32 (-7)
29
8 Ваасланд-Беверен Ваасланд-Беверен

П

Р

З

З

П

22
8
4
10
40:38 (2)
28
9 Генк Генк

Р

Р

З

П

З

22
6
9
7
29:29 (0)
27
10 Кортрайк Кортрайк

З

П

П

П

З

22
7
5
10
29:36 (-7)
26
11 Мускрон-Перувелц Мускрон-Перувелц

З

П

П

З

З

22
7
5
10
29:38 (-9)
26
12 Остенде Остенде

З

З

П

З

П

22
7
4
11
28:29 (-1)
25
13 Локерен Локерен

З

Р

П

П

З

22
6
6
10
24:34 (-10)
24
14 Зюлте Варегем Зюлте Варегем

Р

З

З

З

П

22
7
2
13
33:40 (-7)
23
15 Мехелен Мехелен

П

З

З

З

З

22
4
6
12
21:37 (-16)
18
16 Юпен Юпен

Р

Р

З

П

З

22
3
7
12
29:48 (-19)
16
  Хърватия - Лига 1
#   Отбор М П Р З Т
1 Динамо (Загреб) Динамо (Загреб)

П

Р

П

П

П

20
15
5
0
45:13 (32)
50
2 Хайдук (Сплит) Хайдук (Сплит)

П

Р

П

П

П

20
11
5
4
39:22 (17)
38
3 Осиек Осиек

Р

Р

П

П

Р

20
9
9
2
32:19 (13)
36
4 Риека Риека

Р

П

З

П

П

20
11
2
7
38:18 (20)
35
5 Интер (Запрешич) Интер (Запрешич)

Р

Р

З

П

З

20
7
5
8
26:34 (-8)
26
6 Локомотива (Загреб) Локомотива (Загреб)

З

Р

З

З

Р

20
6
5
9
20:29 (-9)
23
7 Славен Белупо Славен Белупо

П

П

З

З

Р

20
5
6
9
15:22 (-7)
21
8 Истра 1961 Истра 1961

З

З

П

З

Р

20
4
5
11
17:30 (-13)
17
9 Цибалия (Винковци) Цибалия (Винковци)

Р

З

П

З

З

20
5
2
13
23:42 (-19)
17
10 Рудес Рудес

З

Р

З

З

З

20
2
6
12
18:44 (-26)
12
  Бразилия - Серия А
#   Отбор М П Р З Т
1 Коринтианс Коринтианс

П

П

З

Р

З

38
21
9
8
50:30 (20)
72
2 Палмейрас Палмейрас

П

П

З

П

З

38
19
6
13
61:45 (16)
63
3 Сантос Сантос

З

З

П

П

Р

38
17
12
9
42:32 (10)
63
4 Гремио Гремио

Р

П

З

Р

З

38
18
8
12
55:36 (19)
62
5 Крузейро Крузейро

П

Р

Р

З

Р

38
15
12
11
47:39 (8)
57
6 Фламенго Фламенго

З

З

П

З

П

38
15
11
12
49:38 (11)
56
7 Васко да Гама Васко да Гама

Р

Р

З

П

П

38
15
11
12
40:47 (-7)
56
8 Атлетико Минейро Атлетико Минейро

Р

Р

П

Р

П

38
14
12
12
52:49 (3)
54
9 Чапекоензе Чапекоензе

П

П

Р

П

П

38
15
9
14
47:49 (-2)
54
10 Ботафого Ботафого

З

З

Р

З

Р

38
14
11
13
45:42 (3)
53
11 Атлетико Паранаензе Атлетико Паранаензе

П

З

П

З

П

38
14
9
15
45:43 (2)
51
12 Баия Баия

Р

П

З

З

Р

38
13
11
14
50:48 (2)
50
13 Сао Пауло Сао Пауло

Р

З

Р

П

Р

38
13
11
14
48:49 (-1)
50
14 Флуминензе Флуминензе

З

З

П

З

Р

38
11
14
13
50:53 (-3)
47
15 Спорт Ресифе Спорт Ресифе

З

З

П

П

П

38
12
9
17
46:58 (-12)
45
16 Витория БА Витория БА

Р

З

Р

П

З

38
11
10
17
50:58 (-8)
43
17 Коритиба Коритиба

Р

П

З

З

З

38
11
10
17
42:51 (-9)
43
18 Авай Авай

З

Р

П

П

Р

38
10
13
15
29:48 (-19)
43
19 Понте Прета Понте Прета

Р

П

З

З

З

38
10
9
19
37:52 (-15)
39
20 Атлетико Гоянензе Атлетико Гоянензе

П

П

Р

Р

Р

38
9
9
20
38:56 (-18)
36
  Аржентина - Примера
#   Отбор М П Р З Т
1 Бока Хуниорс Бока Хуниорс

П

З

З

П

П

12
10
0
2
25:5 (20)
30
2 Сан Лоренцо Сан Лоренцо

З

П

П

П

П

12
8
3
1
18:6 (12)
27
3 Унион Санта Фе Унион Санта Фе

П

Р

З

П

Р

12
6
4
2
16:9 (7)
22
4 Талерес Талерес

Р

З

П

З

П

12
6
3
3
16:7 (9)
21
5 Уракан Уракан

З

П

П

Р

З

12
6
3
3
16:8 (8)
21
6 Индепендиенте Индепендиенте

Р

Р

П

П

П

11
6
3
2
12:7 (5)
21
7 Колон Колон

Р

П

П

З

З

12
5
5
2
15:11 (4)
20
8 Сан Мартин Сан Хуан Сан Мартин Сан Хуан

Р

З

З

П

П

12
6
2
4
15:13 (2)
20
9 Белграно Белграно

Р

П

П

Р

П

12
5
5
2
9:8 (1)
20
10 Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия

П

П

П

П

З

12
5
3
4
20:18 (2)
18
11 Архентинос Хуниорс Архентинос Хуниорс

З

З

З

Р

П

12
5
2
5
17:15 (2)
17
12 Годой Крус Годой Крус

З

П

Р

П

З

11
5
2
4
14:14 (0)
17
13 Естудиантес Естудиантес

П

З

П

П

З

12
5
2
5
10:10 (0)
17
14 Расинг Клуб Расинг Клуб

Р

П

З

Р

П

12
4
4
4
15:14 (1)
16
15 Атлетико Тукуман Атлетико Тукуман

П

Р

З

З

П

12
4
4
4
12:12 (0)
16
16 Банфийлд Банфийлд

П

Р

З

З

З

12
4
3
5
15:14 (1)
15
17 Ривър Плейт Ривър Плейт

З

З

П

З

З

12
4
3
5
16:18 (-2)
15
18 Патронато Патронато

Р

З

З

Р

П

12
4
3
5
12:15 (-3)
15
19 Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд

З

З

З

П

Р

12
4
2
6
9:13 (-4)
14
20 Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс

Р

З

П

Р

З

12
3
4
5
10:10 (0)
13
21 Химнасия Ла Плата Химнасия Ла Плата

З

П

З

П

З

12
4
1
7
16:22 (-6)
13
22 Росарио Сентрал Росарио Сентрал

Р

З

П

П

П

11
3
4
4
8:14 (-6)
13
23 Ланус Ланус

З

З

З

Р

З

11
4
1
6
9:20 (-11)
13
24 Темперлей Темперлей

З

Р

П

Р

П

12
3
3
6
9:20 (-11)
12
25 Чакарита Хуниорс Чакарита Хуниорс

П

Р

З

З

П

12
2
3
7
9:13 (-4)
9
26 Олимпо Олимпо

П

Р

З

П

З

12
2
3
7
7:17 (-10)
9
27 Тигре Тигре

Р

П

З

З

З

12
1
5
6
9:17 (-8)
8
28 Арсенал Саранди Арсенал Саранди

Р

Р

З

З

З

12
1
2
9
6:15 (-9)
5

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

21:45
Ювентус - Дженоа
-
22:00
Ейбар - Малага
-
22:00
Суонзи - Ливърпул
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Приключи ли интригата в борбата за титлата в Испания?

виж резултати

В КАДЪР

Венгер: Повече никога няма да продадем играч на Манчестър Юнайтед (2013).