ОТБОРИ » Монако

ВИЗИТКА

Монако

Монако

Основан: 1924г.
Прякор: Червено-белите
Стадион: Стад Луи II
Сайт: www.asm-fc.com
Президент: Д. Риболовлев
Треньор: Леонардо Жардем
Стадион
виж Състав
Успехи
Шампион на Франция: 7 пъти - 1961, 1963, 1978, 1982, 1988, 1997, 2000

Купа на Франция: 5 пъти - 1960, 1963, 1980, 1985, 1991

Суперкупа на Франция: 2 пъти - 1997, 2000

Купа на Лигата: 1 път - 2003
... виж още »

ПРОГРАМА

Кръг Дата   Рез.  
1 04.08.17 21:45 Монако 3:2 Тулуза
2 13.08.17 18:00 Дижон 1:4 Монако
3 18.08.17 21:45 Метц 0:1 Монако
4 27.08.17 22:00 Монако 6:1 Олимпик Марсилия
5 09.09.17 18:00 Ница 4:0 Монако
6 16.09.17 18:00 Монако 3:0 Расинг Страсбург
7 22.09.17 21:45 Лил 0:4 Монако
8 29.09.17 21:45 Монако - Монпелие
9 13.10.17 21:45 Лион - Монако
10 21.10.17 21:00 Монако - Каен
11 28.10.17 21:00 Бордо - Монако
12 04.11.17 21:00 Монако - Гинган
13 18.11.17 21:00 Амиен - Монако
14 26.11.17 22:00 Монако - ПСЖ
15 29.11.17 21:00 Нант - Монако
16 02.12.17 21:00 Монако - Анже
17 09.12.17 21:00 Монако - Троа
18 16.12.17 21:00 Сент Етиен - Монако
19 20.12.17 21:00 Монако - Рен
20 13.01.18 21:00 Монпелие - Монако
21 17.01.18 21:00 Монако - Ница
22 20.01.18 21:00 Монако - Метц
23 28.01.18 22:00 Олимпик Марсилия - Монако
24 04.02.18 22:00 Монако - Лион
25 10.02.18 21:00 Анже - Монако
26 17.02.18 21:00 Монако - Дижон
27 24.02.18 21:00 Тулуза - Монако
28 03.03.18 21:00 Монако - Бордо
29 10.03.18 21:00 Расинг Страсбург - Монако
30 17.03.18 21:00 Монако - Лил
31 01.04.18 21:00 Рен - Монако
32 07.04.18 21:00 Монако - Нант
33 15.04.18 22:00 ПСЖ - Монако
34 21.04.18 21:00 Гинган - Монако
35 28.04.18 21:00 Монако - Амиен
36 06.05.18 21:00 Каен - Монако
37 12.05.18 21:00 Монако - Сент Етиен
38 19.05.18 21:00 Троа - Монако
виж всички

OЩЕ НОВИНИ ЗА Монако

виж всички

ПРОГНОЗИ ЗА Монако

виж всички

ФОРУМ

Само регистрирани потребители могат да пишат коментари!

ВИДЕО - Монако

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

17:00
Амкар - SKA-Khabarovsk
-
17:00
Лудогорец 2 - Созопол
-
17:00
Ботев Враца - Царско село 2015
-
17:00
Оборище Панагюрище - Локомотив Горна Оряховица
-
17:00
Maritsa Plovdiv - ОПоморие
-
19:30
Ахмат Грозни - Рубин
-
20:00
Берое - Левски
-
20:30
Астра Гюргево - ЧФР Клуж
-
21:30
Палермо - Про Верчели
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

До колко ще следите мачовете от груповата фаза на ШЛ?

виж резултати

В КАДЪР

Боец!