Шмид: Не сме били ефективни в нито един мач през този сезон

Старши -треньорът на Бенфика Роджър Шмид говори за мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в който тимът му завърши наравно с Интер у дома (3:3). До 51-ата минута лисабонците водеха с 3:0.

"Мисля, че като цяло играхме много добре, особено през първото полувреме. Държехме добре топката, печелехме дуели, доминирахме във всяка част на терена и създавахме опасни положения.

В крайна сметка вкарахме три гола. Мога да кажа с увереност, че не сме играли толкова ефективно в нито един мач през този сезон“, зави Шмид.

След пет кръга Интер натрупа 11 точки и е на второ място в класирането на група Е. Бенфика е на четвърто място в квартета с една точка. В група D са още Реал Сосиедад (11 точки - първо място) и РБ Залцбург (четири точки - трето място).