Тотнъм и Спортинг с реми, Айнтрахт бие - интригата в група D остава до край

В група “D" на Шампионска лига - Тотнъм не успя да победи Спортинг, като мачът в Лондон завърши 1:1. Резултатът едва ли удовлетворява някой от двата тима и все пак - "шпорите" остават на лидерската позиция, но само на точка от Спортинг и Айнтрахт, които са в спор за втората позиция с по 7 точки. С 6 остава Олимпик Марсилия и така реално - всичко ще се реши в последния кръг.

Иначе Маркъс Едуардс откри резултата за Спортинг, разписвайки се в 22-ата минута. Родриго Бентанкур успя да спаси точката за лондончани, след като вкара в 80-ата минута.

В другия мач Айнтрахт се наложи над Марсилия с 2:1. Ранен гол на Даичи Камада в 3-ата минута даде аванс на немците, но в OM стигна до равенство в 22-ата минута чрез Матео Гендузи. Този резултат бързо бе променен. В 27-ата минута Рандал Коло Муани вкара втори гол за тима от Франкфурт. След почивката до ново попадение така и не се стигна.