Милан измъкна точка от Портсмут

.

Портсмут и Милан завършиха 2:2 в мач от група Е на Купата на УЕФА. Англичаните изпуснаха невероятна възможност да вземат трите точки, след като минути преди края на срещата водеха с 2:0. Първия гол за домакините вкара Кабул в 61-ата минута след като засече с глава центриране отдясно. Десет минути по-късно Кану удвои отново след центриране. Анчелоти побърза да вземе мерки и вкара в игра Роналдиньо и Пато. Смените се оказаха успешни и в 84-ата минута бразилският голмайстор отбеляза от пряк свободен удар. Секунди преди последния съдийски сигнал Индзаги се намери сам в половината на англичаните и изравни - 2:2. Отборът на Милан вече има 7 точки в актива си и почти сигурно се класира за следващата фаза, а Портсмут до момента е само с 1 точка от три мача.

ПОРТСМУТ - МИЛАН 2:2