Индзаги: Победата над Торино е много важна

Треньорът на Интер Милано Симоне Индзаги похвали голмайстора Хакан Чалханоглу за вчерашната победа с 3:0 срещу Торино. Маркъс Тюрам и Лаутаро Мартинез също отбелязаха попадения, като Интер стигна до триумфа.

Индзаги заяви: "Много е важно, говорихме за това през последните дни и го знаехме. Момчетата се пожертваха, рискувахме само с един удар с глава през първото полувреме и малко повече. Спечелихме важен мач за продължаването ни.

"Чалханоглу може абсолютно сигурно да играе като втори нападател. Ситуация, пред която сме изправени в спешен случай и която мога да прилагам от мач на мач.

"Ясно е, че след почивката срещу Торино не беше лесно. Срещнахме здрав отбор, макар и с някои отсъстващи. Те се изправиха срещу нас и след това спечелихме.

Относно влиянието на Дензъл Дъмфрис и Давиде Фратези той добави: "Те винаги трябва да са такива. Имам късмета да мога да направя тези промени. Ротациите, които ще са важни от сега до края на сезона, са добавена стойност за нас".