Интер с обрат срещу ПСЖ в Токио

Интер се наложи над Пари Сен Жермен с 2:1 в чакана с голям интерес контролна среща, която се състоя в Токио. Двубоят бе интересен, като дори се стигна до обрат, след като френският тим поведе след далечен удар на Витиня в 63-тата минута. Преди това - Асенсио нацели греда през първото полувреме.

Финалистът в Шампионската лига обаче успя да обърне нещата в своя полза. Появилият се като резерва Себастиано Еспозито успя да изравни в 81-ата минута. Само 120 секунди след това - друг играч появил се като резерва - Стефано Сенси донесе успеха на своя отбор. Трябва да се отбележи още, че асистенциите и за двете попадения бяха дело на Фратези.

Така двма играчи, които през миналия сезон не бяха в сметките на треньора Симоне Индзаги и бяха преотстъпени, днес донесоха успеха над ПСЖ.

Следващият приятелски мач на ПСЖ ще бъде срещу Йонбук Моторс на 3 август, докато Интер ще играе срещу Залцбург на 9 август.