Черно море с успех срещу ЦСКА 1948

Черно море записа домакински успех с 2:1 срещу ФК ЦСКА 1948 в мач от 25-ия кръг на родния шампионат. И двата гола за "моряците“ реализира Исмаил Иса. Той се разписа по веднъж през двете полувремена.

Черно море започна силно срещата и успя да открие резултата още в 4-ата минута. Карагерен не успя да върне добре топката към вратаря, а от грешката се възползва Илиан Илиев, който открадна кълбото и подаде към Исмаил Иса, а нападателят реализира за 1:0.

В 31-вата минута гостите изравниха. Талис подаде към Радослав Кирилов, който с премерен удар я прати във вратата на Иван Дюлгеров за 1:1.

В първата минута след почивката Дани Мартин отправи хубав удар, но стражът Петър Мартинов спаси. Вратарят на гостите се намеси още веднъж подобаващо, този път в 53-ата минута след впечатляващ шут от въздуха.

В 66-ата Мазир Сула изпълни ъглов удар, като прати топката към Исмаил Иса, който беше оставен непокрит, а той с глава прати кълбото под Петър Маринов за 2:1.