Нов силен мач за Крумовград и победа, този път срещу Локо Пловдив (видео)

ФК Крумовград постигна пета поредна победа във футболната Първа лига, след като надигра категорично с 3:1 Локомотив Пловдив като домакин в среща от 23-ия кръг на шампионата. Двубоят се игра от 15:15 часа на спортен комплекс “Никола Щерев – Старика” в Коматево.

В 25-ата минута Серкан Юсеин стреля от дистанция, Кристиан Томов спаси. В 43-ата минута Райнов получи на добра позиция и шутира, покрай вратата. В 45-ата минута изстрел на Димитър Тонев от Крумовград срещна напречната греда и излезе в аут.

В 50-ата минута Алекс Колев пресече подаване на Кристиан Томов. Нападателят на Крумовград стреля, като нацели гредата. В 55-ата минута домакините откриха резултата. Димитър Тонев подаде към Серкан Юсеин, който реализира за 1:0.

В 76-ата минута “сините” удвоиха своята преднина. Октай Юсеин шутира, Томов изби, а Джунейт Али вкара след добавка за 2:0.

В 80-ата минута Крумовград стигна до трети гол – Алекс Колев шутира, а Оливер Камдем, в опит да изчисти от голлинията, прати топката в мрежата за 3:0. В 85-ата минута Владимир Медвед бе изгонен заради втори жълт картон и остави Локомотив с 10 души на терена. В добавеното време на срещата Мичи Нтело отбеляза дебютното си попадение за крайното 3:1.