Тотнъм обърна Брайтън в последния момент (видео)

Тотнъм посрещна Брайтън в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините изостанаха след ранна дузпа, но успяха да се върнат и да обърнат в крайна сметка. Във втората част и талисманът Сон се завърна в игра, а победата поставя Тотнъм в Топ 4 точка над Астън Вила.

В 17-ата минута днес след като Ван де Вен сбърка срещу Уелбек в полето и това бе дузпа, Паскал Грос се разписа като прати Викарио в грешна посока за 1:0 от бялата точка. До почивката шоуто бе на двамата вратари в няколко големи ситуации, а след това видяхме изравняване.

То се случи в 61-ата минута когато добра атака на Кулушевски и Сар стана опит за подаване към Ришарлисон, но Дънк блокира топката и тя се върна в Сар за удар от труден ъгъл и 1:1.

Края на срещата бе драматичен след като в 96-ата минута резервата Бренан Джонсън, заменил по-рано Вернер, вкара в края след контра и перфектно подаване на Сон за 2:1.