Швайнщайгер: Радвам се за Рууни

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Бастиан Швайнщайгер сподели емоциите от победата с 1:0 над ЦСКА Москва в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Това е специален момент за нас, защото не бяхме вкарвали в няколко поредни мача. Голът на Уейн е важен,особено с оглед на това, че ЦСКА имаше шанс да открие резултата през второто полувреме. Мисля, че заслужихме победата, защото вложихме всичко в мача, стараехме се да създаваме положения. Отделно може да се отдели шанса на Рохо за гол през първото полувреме. За нас бе важно да победим на домашния си стадион. Сега сме лидери в групата и трябва да победим в следващия мач с ПСВ, но ситуацията е много по-добра. Радвам се, че имено Рууни вкара. Този гол ще му даде увереност. Надявам се, че той ще използва този заряд в следващия мач с УБА", заяви Швайнщайгер.