Лудогорец взе аванс преди реванша с Партизан (видео)

В. Мухарски

Лудогорец победи Партизан Белград с 2:1 в първа среща от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Гостите от Белград поведоха чрез Маркович в 48-ата минута. Той се възползва от грешка на Марселиньо и с хубав удар даде аванс на "гробарите". В 54-ата минута Марселиньо се реваншира за грешката си от преди няколко минути. Бразилецът бе изведен добре и с прецизен удар успя да изравни - 1:1.

В 67-ата минута резервата Михаил Александров изскочи зад защитата на сърбите, преодоля вратаря и прати топката във вратата за крайното 2:1. В 85-ата минута Йоич получи втори жълт, респективно червен картон и се прибра принудително в съблекалнята. В края на мача Ешпиньо бе много близо до трети гол, но Лукач спаси и остави надежда на "гробарите" за реванша.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец