ЦСКА Москва не успя да се опре на Реал (видео)

Реал Мадрид победи ЦСКА Москва с 4:1 на своя "Сантяго Бернабеу" в мач-реванш от осминафиналната фаза от Шампионската лига. По този начин мадридчани се класират без проблеми напред в надпреварата след общ резултат от двете срещи - 5:2.

Гонсало Игуаин откри за "Белия балет" в 26-ата минута, след асистенция на Кака. С преднина от един гол в ползва на Реал завърши първата част. След почивката паднаха останалите попадения. Звездата на "белите" Кристиано Роналдо удвои резултата в 54-ата минута. Карим Бензема направи резултата класически в 70-ата минута и по този начин обезмисли последните минути на срещата.

Real Madrid's Argentinian Forward Gonzalo Higuain (R) Celebrates

Все пак 7 минути по-късно, след асистенция на Алан Дзагоев, Зоран Тошич върна едно попадение, но то далеч не стигна на руснаците, за да се класират напред в турнира. В добавеното време на срещата играчите на Жозе Моуриньо стигнаха до още едно едно попадение дело на Кристиано Роналдо. С асистенция в случая се отличи Бензема. По този начин играчите на Реал се поздравиха с победата