Реал и Наполи финишираха в групата с победи

Реал Мадрид се наложи над Унион в Берлин с 3:2 в мач от група "С" на Шампионската лига. Лука Модрич пропусна дузпа в 45-ата минута, а буквално в следващата атака Кевин Фоланд откри за домакините. Хоселу обаче изравни за 61-вата минута, а в 73-тата минута донесе пълния обрат с второто си попадение в двубоя.

В 85-ата минута Алекс Крал донесе радост за феновете на Унион, след като направи резултата 2:2. Той стреля от границата на наказателното поле и не остави шансове на Кепа. Радостта на германците бе кратка, след като четири минути, след като Дани Себайос донесе успеха на "Белия балет".

Дани Себайос донесе победата, с която Реал записа перфектно представяне в груповата фаза - 6 победи от 6 мача и 18 точки.

В другия мач от тази група Наполи се наложи над Брага с 2:0. В 9-ата минута Сердар Саатч си вкара автогол, а Виктор Осимен бе точен, за да оформи крайния резултат. Така тимът от Неапол зае 2-та позиция.