Интер и Сосиедад си стиснаха ръцете за равен, Бенфика приключи ШЛ с победа

Интер и Реал Сосиедад играят при резултат 0:0 в един от най-интересните мачове от групите на Шампионската лига. Двата отбора имат по 12 точки в група "D" и продължават напред.

Иначе двата тима не направиха много интересен мач. В 60-ата минута Хуан Куадрадо стреля от границата на наказателното поле с левия крак, но топката премина встрани от вратата на гостите. Осем минути по-късно Реал Сосиедад изпълни ъглов удар, като гостите имаха претенции за дузпа за задържане срещу техен футболист, но 11-метров наказателен удар не бе отсъден.

В другия мач от тази група Бенфика се наложи над РБ Залцбург с 3:1. Пировата победа остави тимът от Португалия на последно място в класирането. Иначе Ахел ди Мария откри резултата в 32-ата минута. Рафа Силва удвои в добавеното време на първата част. Сучич се разписа за домакините в 57-ата минута, но в самия край Кабрал оформи крайния резултат.