Де Брюйне: Всичко се повтаря

Н. Гавазов

Белгийският полузащитник на Манчестър Сити Кевин Де Брюйне коментира срещата с Олимпик Лион от четвъртфиналите на Шампионска лига.

"Играта на Манчестър Сити през първото полувреме не бе достатъчно добра. Но играхме много добре през второто полувреме - върнахме се в мача, изравнихме резултата и имахме няколко шанса, оказвайки сериозен натиск върху Лион. Бяхме по-атакуващи. Ако Рахим Стърлинг бе реализирал своя момент, когато резултатът беше 1: 2, щеше да стане 2: 2, но те направиха резултата 3: 1 и срещата приключи. Лион всъщност не създаде опасни моменти, но ние трябва да се учим. Още една година, но за Манчестър Сити всичко се повтаря.

Сега имам върху какво да се съсредоточа, трябва да се прибера в дома, защото съпругата ми очаква бебе", заяви Де Брюйне.