Тотнъм и Реал с очаквани победи (видео)

И. Ангелов

Тотнъм и Реал Мадрид продължават след групите на Шампионска лига на първо и второ място, съответно, след последния кръг, в който "белия балет" прие Борусия Дортмунд на "Сантиаго Бернабеу", а Тотнъм прие АПОЕЛ на своя "Уембли". Днес Реал спечели с 3:2 срещу Борусия, докато Тотнъм направи класическо 3:0 с тима от Никозия.

На "Сантиаго Бернабеу" Майорал откри резултата в 8-ата минута, преди 4 след това Кристиано Роналдо да реализира красив гол за 2:0. Обамеянг върна германците в срещата с 2 гола в 43-ата и 48-ата минути преди в 81-ата Вазкес да оформи победата на испанците.

Тотнъм от своя страна започна с гол на Йоренте в 20-ата минута, преди попадение на Сон в 37-ата да доведе до 2:0. Във втората част Н'Куду оформи 3:0 с индивидуален гол в 80-ата минута, при който му помогна и рикушет.