Моуриньо: Загубихме, защото не реализирахме превъзходството

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо коментира срещата с Базел от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в която "червените дяволи" претърпяха поражение с 1:0.

"Загубихме, защото през първото полувреме трябваше да водим с 5:0, но не успяхме да вкараме нито един гол, въпреки огромното си превъзходство. Имаше огромни периоди през първата част, в които изглеждаше невъзможно да не победим в този мач. През второто полувреме се създаде впечатление, че всичко е наред, че мачът върви към 0:0, но съперникът до късен гол. Не е правилно Блинд да вини себе си за попадението. Той направи много позитивен двубой. Трябва да виним всички на терена, защото пропуснахме толкова много положения. Няма нужда да побеждаваме в последния кръг, нямаме нужда дори от реми, но ще се постараем да победим", заяви Моуриньо.