Симеоне: Ще се опитаме да поправим ситуацията

Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели впечатленията си от равенството 0:0 с Карабах в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

"Неочаквано се получи. През първото полувреме ние изпуснахме няколко положения за гол. След почивката се страхувахме да загубим точки и имаше натиск. Но ще поправим ситуацията. Искаме да прибавим, но за целта трябва да се работи. Искам да отбележа играта на Ибрахим Шехич. Той отрази реални заплахи. Те добре използваха празнотите в нашата отбрана. Освен това Карабах много опасно преминава от отбрана в атака. Не мисля, че имаме лоша физическа подготовка. Единственият проблем е в това, че не успяхме да реализираме своите положения. Не казвам, че лошо играем. Момчетата се бият на терена и до края играят", заяви Симеоне.