Байерн и ПСЖ громят в своята група

Байерн Мюнхен записа класически успех с 3:0 над Селтик в среща от Група “В" на Шампионска лига. Така Юп Хайнкес се завърна победоносно в най-комерсиалния футболен турнир.

Томас Мюлер и Йошуа Кимих дадоха добър аванс с голове още в първия половин час, а в началото на второто полувреме Матс Хумелс окончателно отказа шотландците, оформяйки крайния резултат.

ПСЖ пък не остави никакво съмнения за доминацията си срещу домакина Андерлехт. Французите записаха категоричен успех с 4:0 и продължават по безгрешния си път към този момент. Мбапе даде аванс на гостите още в 3-ата минута, а в 44-ата Кавани покачи на 0:2. Неймар и Ди Мария също не останаха по-назад и записаха имената си сред голмайсторите. Ней Джуниър бе точен в 66-ата минута, а Ди Мария се разписа две минути преди края.