Сари: Искахме нещо от този мач

Старши-треньорът на Наполи Маурисио Сари сподели мнение за срещата с Манчестър Сити от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, която завърши с победа 2:1 за "гражданите".

"Лошо започнахме и не разбирам какво ни стана в първите 30 минути. Губехме топката и не отговоряхме на темпото, което противникът наложи. След това заиграхме равностойно, а това не е малко, защото Сити е един от сериозните претенденти за спечелване на Шампионската лига, отбор от най-висока класа. Пропуснатата дузпа през първото полувреме ни засегна, но не повлия на играта ни през вторите 45 минути и съм доволен. Като цяло създадохме 4 положения за гол срещу пет за Манчестър Сити. Това показва каква настройката имахме за мача. Не бяхме дошли да се браним, а да атакуваме и да вземем нещо от този двубой", заяви Сари.