Юнайтед поведе групата след 10 гола в Група А днес (видео)

Манчестър Юнайтед гостуваше в Русия на ЦСКА Москва за срещата от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Днес след категоричната победа с 4:1 Юнайтед застана с 3 точки пред руснаците и Базел в първа група на състезанието.

Ромелу Лукаку откри резултата днес в 4-ата минута с глава след подаване на Марсиал от ляво. В 18-ата минута самият Марсиал вкара дузпа, спечелена от Мкхитарян. Последва нов гол на Лукаку след подаване на Марсиал в 26-ата минута за 3:0. Във втората част 4:0 оформи Мкхитарян при добавка на празна врата, а в края гостите допуснаха от резервата Кучаев.

Междувременно Базел се разправи с 10 човека от Бенфика като домакин. Тук Ланг откри във 2-ата минута, до почивката последва гол на Оберлин, а след нея Волфсвинкел, Оберлин отново и Риверос оформиха крайното 5:0.