Турция прекърши Германия в Берлин

Завърши приятелската среща между националните отбори на Германия и Турция. Отборите играха на стадион "Олимпиащадион" в Берлин (Германия). Отборът на Германия загуби от Турция с резултат 2:3.

Още в петата минута Кай Хаверц откри резултата в мача, извеждайки Германия напред. В края на първото полувреме, в 38-ата минута, Ферди Кадиоглу изравни резултата в срещата. В самия край на първото полувреме, в 45-ата+2-ата минута, Кенан Йълдъз вкара втори гол за своя тим, извеждайки Турция напред.

В началото на второто полувреме, в 49-ата минута, Никлас Фюлкруг отново изравни резултата. Но в 70-ата минута бе отсъдена дузпа срещу Германия. Юсуф Сари отбеляза 11-метров удар, с който постави крайния резултат в мача - 3:2 за Турция.