Спарта Прага шокира Лацио насред Рим (видео)

Лацио записа изненадващо поражение на "Олимпико“ с 0:3 от Спарта Прага в среща от осминафиналите на Лига Европа. "Орлите“ пропуснаха да победят в първия мач, който завърши 1:1 и днес се очакваше да нямат проблеми.

Чехите смълчаха трибуните още през първото полувреме, когато вкараха и трите си гола. В 10-та минута Борек вкара хубав гол с удар от границата на наказателното поле. Само две минути по-късно Лукаш Юлис се възползва от грешка на Уесли Хьод и центрира на Крайчи, който успя да засече топката в мрежата.

Минута преди края на първото полувреме и Юлис реализира и вгорчи още повече вечерта за Лацио. След почивката Мирослав Клозе и компания така и не успяха да реализират. Така логично Лацио напусна турнира.