Виляреал стигна само до равен срещу Виктория Пилзен

Виктория Пилзен и Виляреал не успяха да се победят, завършвайки наравно - 3:3 в среща от група Е на Лига Европа. След само осем минути игра Колар откри резултата за домакините след точно изпълнена дузпа. Седрик Бакамбю изравни в 40-ата минута, оползотворявайки асистенция от Роберто Солдадо.

В последния половин час паднаха останалите четири гола. В 63-ата Жонатан дос Сантос бе точен, а две минути по-късно Коваржик изравни с глава. В 90-ата Хорава даде аванс на чехите, но в 94-ата Бруно Сориано се разписа за 3:3 след центриране на Денис Суарес.

В същото във Виена - Рапид се наложи с 2:1 над Динамо Минск. Хофман (29) и Йелич (59) поведоха домакините към победата, а Монир се разписа за Динамо в 65-ата минута за крайния резултат. Така австрийците заеха първото място с 15 точки, а испанците финишират втори в групата си.