ПАОК и Дортмунд поделиха по точка (видео)

В. Мухарски

ПАОК и Борусия Дортмунд не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в мач от Лига Европа. Българският нападател Димитър Бербатов започна като титуляр в отбора на "черно-белите", като бившия играч на Манчестър Юнайтед бе сменен в 88-ата минута. Цял мач за ПАОК записа бившият играч на Левски Гари Родригес.

В 34-ата минута Александрос Циолис намери Роберт Мак по дясното крило, а словакът напредна и с мощен удар под гредата прати кълбото във вратата - 1:0. В 72-ата минута Гонсало Кастро центрира в наказателното поле, а Адриан Рамос заблуди вратаря, че ще играе с топката, и тя влетя директно в мрежата. До края на мача гърците имаха една отлична ситуация, но в крайна сметка до нов гол не се стигна.