Ясни съдиите на ЦСКА и Левски в Лига Европа

.

Ясни съдиите на ЦСКА и Левски  в Лига Европа

Стана ясно, че украински съдии ще ръководят двубоя от турнира за Лига Европа между Базел и българския ЦСКА, този четвъртък. Мачът е от 20:00 часа и ще се играе на стадион "Сент Якоб Парк".
Главен съдия на срещата е Олег Иванов, а помощници ще бъдат сънародниците му Войтук, Плузчук, Шандор и Швещов. Резервен съдия е Юри Мосейчук, а делегат на УЕФА Мигел Галан Торес от Испания.

УЕФА пък определи турски рефери за домакинството на Левски на Ред Бул от турнира Лига Европа. Чюнейт Чакир ще бъде главен съдия на мача. Помощници ще му бъдат Дуран и Дедеш, докато зад вратите за спазването на правилника ще бдят Гючен и Озкая. Резервен съдия е Сюлейман Абей, а делегат на УЕФА Кармело Барлото от Малта. Двубоят е този четвъртък, от 22:05 часа, на стадион "Георги Аспарухов".